Alexander Gustafsson a jeho predikce na odvetu s Jonesem

Na konci letošního roku nás čeká další velký event, konkrétně UFC 232. O ženský titul pérové váhy se utkají dvě Brazilky, Cris Cyborg a Amanda Nunes. Hlavní zápas večera nabídne odvetu v podání Gustafssona a Jonese.

Většinu fanoušků bude nejvíce zajímat zmiňovaná odveta o uvolněný titul polotěžké váhy. Oba aktéři se potkali v roce 2013 na UFC 165. Tenkrát to byla pětikolová bitva a jeden z nejlepších zápasů v historii této váhy, ne-li vůbec. Tím šťastnějším byl nakonec Jones, který zvítězil na body (48-47, 48-47, 49-46)

„The Mauler“ nyní poskytl pro Švédské média svoji predikci pro tento ostře sledovaný zápas. „ Dám mu KO ve čtvrtém kole. Budu v nejlepší formě ve svém životě. Nedám mu vzdálenost, jakou potřebuje, a tvrdě ho ukončím. Ujistím se, že budu dominovat hned od začátku. Musím, jinak to nejde“

Alexander Gustafsson naposledy zápasil v květnu minulého roku, Jon Jones pak o dva měsíce později. Oba se tedy vrací po více než roční pauze a bude nesmírně zajímavé sledovat, jak tento zápas skončí.

Jak vidíte odvetu vy? Dokáže podruhé vyhrát Jones nebo se potvrdí predikce Gustafssona?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here