Alexander Gustafsson a jeho predikce na odvetu s Jonesem

Na konci letošního roku nás čeká další velký event, konkrétně UFC 232. O ženský titul pérové váhy se utkají dvě Brazilky, Cris Cyborg a Amanda Nunes. Hlavní zápas večera nabídne odvetu v podání Gustafssona a Jonese.

Většinu fanoušků bude nejvíce zajímat zmiňovaná odveta o uvolněný titul polotěžké váhy. Oba aktéři se potkali v roce 2013 na UFC 165. Tenkrát to byla pětikolová bitva a jeden z nejlepších zápasů v historii této váhy, ne-li vůbec. Tím šťastnějším byl nakonec Jones, který zvítězil na body (48-47, 48-47, 49-46)

„The Mauler“ nyní poskytl pro Švédské média svoji predikci pro tento ostře sledovaný zápas. „ Dám mu KO ve čtvrtém kole. Budu v nejlepší formě ve svém životě. Nedám mu vzdálenost, jakou potřebuje, a tvrdě ho ukončím. Ujistím se, že budu dominovat hned od začátku. Musím, jinak to nejde“

Alexander Gustafsson naposledy zápasil v květnu minulého roku, Jon Jones pak o dva měsíce později. Oba se tedy vrací po více než roční pauze a bude nesmírně zajímavé sledovat, jak tento zápas skončí.

Jak vidíte odvetu vy? Dokáže podruhé vyhrát Jones nebo se potvrdí predikce Gustafssona?

Napsat komentář