Ben Askren vs. Robbie Lawler přesunuto na UFC 235

Ostře sledovaná premiéra Bena Askrena v UFC se odkládá. Dle mnohých nejlepší bojovník mimo UFC, se po letech čekání dočká vstupu na nejprestižnější světovou scénu. Souboj s Robbiem Lawlerem bude zajímavá a ostře sledovaná bitva.

Ben Askren je neporažený grappler, který přichází z ONE FC. Askren byl součástí historické výměny zápasníků, kdy opačným směrem putoval rekordman v počtu titulů – Dimitrious Johnson. Robbie Lawler je bývalý šampion a držitel spousty ocenění, mimo jiné za zápas roku. Robbie vždy doručí atraktivní souboj a duel s nově příchozí hvězdou, upoutá pozornost fanoušků po celém světě.

UFC 233 je dle dostupných informací přesunuto na jiný termín. Duel skvělého grapplera s tvrdým a neústupným postojářem tedy uvidíme na turnaje UFC 235.

Výměna bojovníků mezi organizacemi je nevídaná věc. UFC dlouho Askrena opomíjelo a nyní mu Dana White dává šanci. Vstup na nejvyšší kolbiště ovšem nebude jednoduchý. Ben na sociálních sítích vyzval téměř každého dostupného bojovníka, nakonec získal jednu z nejtěžších možností. Souboj Robbie Lawler vs. Ben Asrken bude ozdobou jakékoliv karty a fanoušci se můžou těšit na souboj dvou rozdílných stylů i filozofií.

Napsat komentář