Bratislava se otřese! Známe skoro kompletní podobu našlapené fight card OKTAGON 12

Máme měsíc do dalšího turnaje organizace OKTAGON MMA a už teď známe téměř celou startovku a i když většina váhala, opět to vypadá, že bude trumfnutá minulá akce.

Cirkus OKTAGON se vrací do největší slovenské arény. Zimní Stadion Ondřeje Nepely bude 8. 6. hostit největší jména domácí scény v atraktivních vzájemných soubojích nebo v bitvách se zahraničními vyzyvateli.Hlavním tahákem bude ikona slovenského MMA Attila Végh, který se ještě před Zápasem Století s Karlosem Vémolou utká s americkým veteránem světových organizací Virgilem Zwickerem, který ho rozhodně nehodlá šetřit, naopak, na Véghovi hodlá dokázat, že je stále připraven na velké zápasy.


Momentální podoba startovky:

Attila Végh vs. Virgil Zwicker

Pirát Krištofič vs. Fernando Gonzalez

Gábor Boráros vs. Jan Janka

Máté Kertesz vs. Rober Bryczek

Karol Ryšavý vs. Samuel Daňko

Ronald Paradeiser vs. Mateusz Legierski

Makhud Muradov vs. TBA

Ľudovít Klein vs. TBA

Veronika Rodová vs. TBA


Pirát Krištofič si po nevydařené bitvě s šampionem Kozmou opět nevybral nic jednoduchého. Čeká ho další welterové bitva, tentokrát s přemožitelem Gábora Borároše Fernando Gonzalezem. Všestranný borec trénuje po boku světové elity ve švédském AllStars gymu a po Gáborovi je odhodlaný došlápnout si na dalšího šampiona OKTAGON Výzvy.

Do boje v Bratislavě vyrází i Boráros, který se naposledy, shodou okolností, utkal také s Kozmou. V titulové bitvě utržil nešťastné zranění a od listopadu se miláček fanoušků v kleci neukázal. Jeho velký návrat okoření „příbramský rebel“ Jan Janka.

V Bratislavě OKTAGON představí i jednu novou tvář a jednoho navrátilce. Novou posilou černožlutých barev se totiž stal elitní uzbecký bijec žijící v Praze Makhmud `Mach` Muradov. Oznámen byl také návrat největšího slovenského talentu Lajoše Kleina, který se chce skrze OKTAGON probojovat jakožto první slovenský bojovník do UFC. První zastávkou obou elitních borců bude právě OKTAGON 12.

Chybět nebude ani šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý, maďarský oblíbenec Máté Kertesz, Rony Paradeiser nebo `Pitbull` Veronika Rodová.

Lístky na akci OKTAGON 12 jsou k dostání v síti Tickeportal.sk. Do předprodeje brzy půjde i PPV stream na stránkách www.oktagon.tv za 6.99 eur.