“Bylo to jako mentální vězení,” popsal Pukač své pocity před zápasem s Malachem

Robo Pukač se po dvou porážkách v řadě vrátil znovu na vítěznou vlnu a evidentně se mu dost ulevilo. 

Slovenský bojovník předvedl na proběhnuvším turnaji OKTAGON 22 precizní výkon, když nedal Janu Malachovi absolutně žádnou šanci a zvítězil hned na začátku prvního kola. Toto vítězství znamenalo pro Diamantového Čáva očividně hodně a spadl mu obrovský kámen za srdce.

“Tento pocit už jsem potřeboval znovu zažít,” vyjádřil se Pukač na svém Instagramu. “Wau! Nebudu vám lhát, poslední měsíc jsem nedokázal přemýšlet nad ničím jiným než nad zápasem. Bylo to pro mě jako mentální vězení, ze kterého mě vysvobodil až samotný zápas. Všechno jsem si nosil v hlavě sám a snažil jsem se s tím vypořádat. Nakonec jsem to však zvládnul a tohle je pro mě ta největší odměna. Vím, že jsem se posunul jako zápasník, ale hlavně jako člověk a o to jde. Děkuji mé rodině i druhé rodině, jako je OFA, OKTAGON MMA, sponzoři, fanoušci a v neposlední řadě děkuji sám sobě.”

Po zápase přišel do klece Matúš Juráček, který Pukačovi pogratuloval ke skvělému výkonu a následně slovenského bijce s respektem vyzval. Robo tuto výzvu sice přijal, avšak aktuálně čeká na narození dítěte, a tak se tohoto zápasu dočkáme spíše později.