Conor McGregor zatčen v Miami, rozmlátil a ukradl mobil fanouška

Málokomu asi uniklo, jak si Conor McGregorr posledních pár dní, společně se svou rodinou, užíval slunných dní v Miami. Z poklidné rodinné dovolené se však stala noční můra.

Conor McGregor byl zatčen. Podle policejního hlášení, které potvrdil server TMZ, se Conor McGregor v 5 hodin ráno před slavným Miami Beach Hotelem dostal do konfliktu s fanouškem z Anglie jménem Ahmed Abdirzak, který si ho prý chtěl vyfotit. Conor mu však mobil z ruky vytrhnul, ten spadl na zem, kde na něj několikrát šlápnul.

Podle policie McGregor následně telefon vzal a odešel s ním. Za tohle počínání byl McGregor obviněn z ‚násilné krádeže‘ a eskortován na místní policejní oddělení. Jelikož byl podle oběti telefon v hodnotě větší, než $1000, jedná se o trestný čin.

Je to jen pár týdnů, co si McGregor v jednom z Brooklynských kostelů odpykával svých 25 hodin veřejně prospěšných prací za nechvalně známý útok na autobus před UFC 223. Je jasné, že i tato situace bude mít dohru a vzhledem ke zvučnosti jeho jména, určitě ne dobrou.