Conor zazdil odvetu s Khabibem

Dana White se chystá znovu rozjet známou reality show The Ultimate Fighter (TUF). Na tuto chystanou sérii měl vymyšlené i velmi zajímavé hlavní trenéry, kteří se později proti sobě měli postavit ve velké odvetě.

Podle prezidenta UFC byla propagace devětadvacáté série „TUF“ zaměřena na současného šampiona lehké váhy Khabiba Nurmagomedova, který mě  v této sérii vést svůj tým proti rivalu Conoru McGregorovi. Podle všeho ale McGregor předčasně zveřejnil soukromé textové zprávy s Danou Whitem a to vedlo k tomu, že Nurmagomedov nakonec nabídku odmítl.

„Bylo to už skoro domluvené, dokud Conor neudělal všechny ty blbosti,“ řekl White v nedávném rozhovoru pro Barstool Sports. „Skoro jsem to měl. Citíl jsem, že jsem na dobré cestě udělat něco velkého. Pracovali jsme na nové sérii  The Ultimate Fighter, jejímž vrcholem měla být velkolepá odveta. Conor to ale vyhodil do vzduchu.“

Očekává se, že nová sezóna The Ultimate Fighter bude zahájena na konci tohotu roku. Zatím sice nebyly zveřejněny žádné další podrobnosti, ale White nastínil, že je vše v pokročilých fázích plánování. Poslední série vyšla na konci roku 2018.

Atraktivní odveta Khabiba a Mcgregora je v nejbližší době spíše nepravděpodobná. Oba se proti sobě utkali v říjnu 2018 a šlo o největší a nejsledovanější zápas v historii MMA. Nurmagomedov v ten den dokázal irského zápasníka porazit ve čtvrtém kole na škrcení. Nadále to je však zápas, který budí obrovský zájem.