Dana White se pustil do Yamasakiho: “Ten chlap se více zajímá o dělání posraných srdíček, než aby řídil zápasy!“

Dana White to Yamasaki

Hlavní zápas UFC Fight Night 212 skončil velkým fiaskem. V hlavní roli nebyl nikdo jiný, než Mario Yamasaki.

Vážně bych chtěl vidět reakci Dana White, když sleduje jeden ze svých turnajů – UFC Fight Night 112 – a hlavní zápas skončí takovým fiaskem.
Kevin Lee si pěkně zavřel a chytil Michael Chiesu v rear-naked choku a bylo snad už jen otázkou času, než Chiesa odklepe, ale třeba taky ne. V tom ale zakročil srdíčko Mario, poklepal Kevinovi na ruku a zápas ukončil.

Nikdy už tedy nezjistíme, jak by to přesně dopadlo. Kdyby to byla aspoň první chyba Yamasakiho, on je ale dělá dost často. Většinou jsou to spíše pozdní ukončení. Jako někdo, kdo má černý pás v jiu-jitsu by ale měl vědět, že necháním zápasu ještě o trochu déle by se vlastně ani nic tak strašného nestalo.
Ihned po skončení zápasu na něho přes sociální sítě vyjel právě prezident UFC Dana White. A to nebyl ani zdaleka jediný…

 

“Mario Mazzagatti to udělal znovu. Tenhle chlap se více zajímá o dělání těch jeho posraných srdíček a kravin, než aby řídil zápasy!!! Ukradl skvělý moment Leemu a zároveň nedal šanci Chiesovi. Nikoho nezajímá, že umíš udělat srdce z rukou jak 12letá holka. Chceme, aby si sledoval, co se děje v zápase a dělal svoji práci.“

Jen pro upřesnění. Výběr rozhodčích (většinou BOHUŽEL) není věc UFC, ale vybírá je sportovní komise státu, kde se zrovna turnaj pořádá. Mario Yamasaki je jedním z nejvytíženějších rozhodčích a běžně se dostává do velkých zápasů.

Napsat komentář