Daniel Cormier: “Jones GOAT? To je jako obdivovat Lence Armstronga”

Cormier vs Jones UFC 214 staredown
Cormier vs Jones UFC 214 staredown

Minulý týden UFC trefilo vosího hnízda. Na svých sociálních sítích pověsili fotku Daniela Cormiera s otázkou, zdali by se z Cormiera, poražením Miocice, mohl stát takzvaný GOAT, aneb největší/nejlepší bojovník všech dob.

Tenhle post očividně hnul žlučí hlavnímu rivalovi, Jonu Jonesovi. Ten říká, že pokud by měl být Cormier považován za GOAT, tak Bones musí v tom případě být „motherf***ng man“.

Většina lidí čekala na okamžitou odpověď Cormiera skrze sociální sítě. Té se ale nedočkali. DC si své vyjádření nechal až do rozhovoru s CBS.

„Jon Jones nemá tu patřičnou úroveň a já mu ji nehodlám dávat. Je to nikdo. Byl znovu suspendován a jeho jméno je spojováno s drogovými aférami. Má problém se steroidy a zakázanými látkami podporující výkonnost.“

„Kvůli takovým věcem se nemůžete dožadovat uznání od ostatních.“

„Je to jako bych obdivoval Lence Armstronga.“

Rivalita mezi Jonesem a Cormierem patří mezi ty největší v historii MMA. Jejího rozšíření se asi ale jen tak nedočkáme. Jones je teď mimo hru a Cormier se přesunul za většími cíli. Doslova. Už 7. července ho čeká zápas se Stipem Mioicicem o titul těžké váhy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here