Darren Till posílá přísný vzkaz Donaldovi Cerrone: „Dostaň zápas na zem, jinak umřeš.“

UFC Fight Night 118 Gdansk, hlavní zápas Donald Cerrone vs. Darren Till slibuje souboj veterána a nadějného prospektu.

To, že je Donald ”Cowboy” Cerrone jeden z nejlepších Muay Thai bojovníků v UFC víme všichni. Mladý prospekt z ostrovů si to ale nemyslí a Cerronemu radí, ať s ním raději v postoji nic nezkouší.

Jak se podle něj bude zápas vyvíjet? Sami uvidíte, že jsou jeho prohlášení hodně odvážná a místy se zdá jako by kluk vlastně ani nevěděl, s kým bude mít tu čest.

„Donald Cerrone mě bude chtít dostat na zem. Je moc starý a zranitelný na to, aby v postoji vydržel s někým, jako jsem já.“

Zajímavé prohlášení. Třeba na tom něco bude. Já jen dodám, že přibližně 3 měsíce zpátky Cowboy vydržel 3 kola s Lawlerem. A to je jiné zvíře.

„Ale no tak. Podívejte se na tu mojí obrovskou velikost, sakra. Jsem dvakrát tak velký jak on. Jak by to semnou mohl asi v postoji vydržet? Jeho plán bude vzít mě na zem, nic jiného mu nezbývá.“

„Nepochopte mě špatně. Nemám mu to za zlé. Stárne. Dvakrát starší než já. Nezůstávej semnou v postoji, umřeš.“

Je to tak trochu reakce na Cerroneho výroky, kde Tillovi připomínal, že má víc po-zápasových bonusů, než on vůbec zápasů.

Donald Cerrone je jedním z nejzkušenějších bojovníků v UFC. Známý tím, že by nejraději bojoval každý měsíc. Mimo skvělý postoj má ve svém rukávu několik skvělých ukončení na zemi a celkově nebezpečné jiu-jitsu.

Všechny Cerroneho úspěchy jsou Tillovi často předkládány s tím, že nemá velkou šanci na vítězství. Neporažený bojovník v MMA si však nemyslí, že by mu měl Cowboy ukázat něco nového, co sám ještě nezažil.

„Cerrone je ještě ta stará generace. Teď bude bojovat proti té nové. Může si o mých zkušenostech říkat, co chce, ale faktem je, že bojuji už od mých 12 let.“ V té době se už Till aktivně Muay Thai turnajů.

„Sice jsem ještě nebojoval s žádným TOP bojovníkem, ale můj neporažený rekord mi nikdo nevezme. Musel by to být někdo hodně speciální, což Cowboy není.“

„Nedopřeji mu žádnou pauzu. Jakmile ho trefím, vystartuji po něm a pořádně mu ublížím. Tohle chci.“

„Neberte to jako neúctu. Já Donalda Cerrone respektuji. Po zápase si podáme ruce a můžeme klidně zajít na pivo. Jakmile se ale zavře klec, bude ho to bolet.“

Darren Till očividně ví, jak i bez větší podpory od UFC promovat zápas. Těžko říct, jestli to zabírá, ale určitě lepší, než nic.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here