Nejprve oznámil lidem, že UFC přicestuje do Liverpoolu, a poté u klece velmi emotivně mluvil o tom, jak je to důležité. Darren Till je více než připravený na tuto novou výzvu, která zároveň zcela logicky obsahuje jeho účast v hlavním zápase.

27. května se v Echo Aréně utká se Stephenem Thompsonem. Utkání ještě nebylo oficiálně potvrzeno, ale server BJPenn.com přišel jako první s informací o tom, že se tento zápas plánuje.

Till bude velkým favoritem u fanoušků a zároveň za něj mluví jeho bilance – 16 vítězství, 1 remíza a žádná porážka. Naposledy si navíc poradil s Donaldem Cerronem, kterého v Polsku ukončil již v prvním kole. Till má 12 výher před limitem a Fight Night v Liverpoolu bude pro něj druhý hlavní tahák pod záštitou UFC.

Stephen Thompson bude mít sice proti sobě celou halu, ale na jeho konto můžeme připsat zkušenosti z velkých či titulových zápasů. Od února 2016 do března 2017 byl Thompson v každém zápase součástí hlavního taháku. Porazil Johnyho Hendrickse, Roryho MacDonalda a poté dvakrát neúspěšně absolvoval titulový boj s Tyronem Woodleym (jednou remíza, jednou prohra). Přesto Thompson nebyl nikdy za svoji kariéru ukončen před limitem a bude pro Tilla tvrdým protivníkem.

Na jedné straně tedy mladík, který rychle vyrostl. Na straně druhé zkušený karaťák, který kdyby Tilla zastavil, má ještě další šanci na titulový zápas.

Napsat komentář