Demetrious Johnson je i po jeho dorovnání rekordu opět trochu nedoceňovaný, co si o tom myslí?

Demetrious Johnson sice vyrovnal rekord Andersona Silvy v počtu obhajob titulu. Nedostává se mu však tolik slávy, uznání, či propagace, které by si určitě zasloužil.

Mluví za to i sledovanost UFC on Fox 24, která byla na televizní stanici FOX vůbec nejmenší za celou dobu vysílání turnajů.

Co na to Demetrious Johnson?

”Pokud se Vám nelíbí to, co jsem v sobotu předvedl, pokud se Vám nelíbí, že bílý pás, který se nikdy neúčastnil turnaje v jiu-jitsu utáhnul borce s černým pásem, pak je to Vaše věc. Já jsem s obhajováním sebe sama skončil.”

Johnson je známý pařmen PC her a sám vždy vysílá na streamovací službě Twitch, kde se týden před zápasem zaskočil podívat, aby se zeptal svých fanoušků, jestli viděli nějaké reklamy na onen turnaj.

”Šel jsem na Twitch a zeptal jsem se: ‘Chci se všech zeptat, jestli někdo z Vás viděl nějakou reklamu nebo upoutávku o mém zápase?’ Všichni říkali ne, ne ne, až na jednoho, který viděl jedno video na YouTube UFC kanálu. Nebyli totiž sami, já to měl úplně stejně, nic.”

”Poprvé když jsem viděl nějaký reklamní spot, bylo to na UFC 210. To bylo poprvé. Naposledy to bylo někdy týden před zápasem, nic víc. Stejně tak lidi v mém rodném městě vůbec nevěděli, že budu mít zápas, který bude rekordně přepisovat dějiny UFC.”

Pro Johnsona to asi nebude nic příjemného, být jako jeden z držitelů rekordů takhle nedoceňovaných a přehlížen samotným UFC, za to, co do toho dává.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here