Dittrich vs. Minda, aneb těžkotonážní bitva v pevnosti Brno!

Odložený zápas z turnaje OKTAGON 17 uvidíme už tuto sobotu. Daniel Dittrich hodlá znovu naskočit na vítězné sedlo, avšak v cestě za vítězstvím mu bude stát polský bombardér Kamil Minda.

Daniel Dittrich (4-4) by se znovu rád probojoval k titulovému zápasu a stal se šampionem těžké váhy. Na turnaji OKTAGON 7, kdy se utkal s Michalem Martínkem o historicky první pás organizace OKTAGON MMA, tomu dokonce nebyl vůbec daleko. Na konci prvního kola dokázal Dittrich chytit Martínka do poměrně čistě nasazeného škrcení, ale nakonec se jeho soupeř dokázal vysvobodit a ve třetím kole Martínek zvítězil na TKO.

Ostravský rodák své soupeře dokáže ukončit jak v postoji, tak i na zemi, což potvrzují jeho dvě vítězství na submission a dvě na KO/TKO. Navíc, všechny své vyhrané zápasy ukončil v prvním kole a ani jeden jeho souboj nešel do rozhodnutí bodových rozhodčích. Dittrich má momentálně dvě porážky v řadě, kdy naposledy nestačil na Martina Budaye. Tuto nešťastnou sérii ale chce prolomit na turnaji OKTAGON 18, kde ho však čeká tvrdá zkouška z Polska.

Kamil Minda (5-1) je milovníkem tvrdých ukončení. Čtyři zápasy totiž dokázal vyhrát na KO/TKO a ve třech z nich to stihl už v prvním kole. Pětatřicetiletý dělostřelec má oproti Dittrichovi sérii tří vítězství v řadě a přerušit ji nehodlá ani tuto sobotu v pevnosti Brno. Minda ve své posledním zápase navíc ukázal, že pakliže je to potřeba, dokáže své zápasy vyhrávat i na body.

Oba borci slibují velmi tvrdou bitvu, která pravděpodobně skončí před limitem. Nenechte si ujít tuto válku dvou obrů, která startuje už 21. listopadu na turnaji OKTAGON 18.