Elitní slovenský talent Lajoš Klein se vrací zpět do OKTAGONu!

Další eso vytažené z rukávů promotérů organizace OKTAGON MMA. Rok 2019 je pro lídra domácích organizací opravdu plodný. Kromě vyprodaného turnaje v Ostravě se daří také na poli vyjednávacím.

Plejádu nově příchozích bojovníků a hvězd v čele s Karlosem Vémolou, Makhmudem Muradovem, Tomášem Kvapilem či Jaroslavem Jartimem nyní doplňuje také trnavský klenot Ľudovít „Lajoš“ Klein, který se tak vrací na místo, kde jeho kariéra nabrala na obrátkách.

V roce 2017 si na turnaji OKTAGON 4 připsal nejlepší ukončení večera, když v prvním kole famózně knokautoval polského soupeře. Napodruhé naskočil rovnou do hlavního zápasu a opět vítězně, když si v Ostravě na OKTAGON 5 poradil s domácím Matějem Kuzníkem.

Čtyřiadvacetiletý bojovník se skóre 13-2 je považován za největší talent slovenského MMA.

„Oslavujeme návrat ztraceného syna, který svými výsledky už dlouho ukazuje, že patří k nejlepším bojovníkům na československé scéně, což nemyslím jako frázi, ale naprosto vážně. Má potenciál porážet světovou elitu. My jsme rádi, že můžeme společně s ním zvedat fanoušky ze sedaček, protože přesně takové zápasy Lajoš umí. Jakmile od nás odešel, boom okolo něho trochu klesl, což je škoda, ale přesně s tím mu opět pomůžeme,“ hýří nadšením promotér Pavol Neruda.

„Lajoš Klein je pro nás srdcová záležitost a věříme, že to platí oboustranně. Jeho zápas s Kuzníkem před rokem jej vystřelil mezi sledované bojovníky a nyní nastal ten správný čas, abychom společně posunuli jeho hvězdu zase do trochu jiné galaxie. Nove StarWars s Lajošem v hlavní roli začnou už 8.6. V Bratislavě,“ komentuje přestup promotér organizace Ondřej Novotný.

V sedmi z posledních osmi zápasu Klein zvítězil a už brzy ho před domácím publikem čeká další výzva. Fanoušci se na něj mohou těšit 8. 6. na turnaji OKTAGON 12 v Bratislavě. V největší slovenské aréně doplní startovku se jmény jako Attila Végh, Gábor Boráros, Makhmud Muradov nebo Pirát Krištofič. Lístky jsou k dostání na Ticketportal.sk nebo živě na PPV www.oktagon.tv.