FIGHT CLUB NEWS – NA CO SE TĚŠIT V DRUHÉ PŮLCE SEZÓNY

Je začátek nejen školního roku a také druhé poloviny sezóny ve které nás čeká mnoho zajímavého. Nabízíme ochutnávku toho co budete moci sledovat nejen přímo na místě, ale i na obrazovkách v pořadu FIGHT CLUB NEWS!

Září otevřeme posledními díly ze série MMA turnajů WSOF 2013 na kterou jsou od Vás fanoušků bojových sportů velmi dobré reakce a i proto již probíhají jednání o nákupu dalších turnajů z roku 2014.

V první polovině září budete moci sledovat záznam z turnaje YANGAMES, který se konal na konci července a přinesl pyramidu těžkých vah s famózním Janem Soukupem a skvělým slovenským talentem Kulou. Vrcholem byl zápas o titul WAKO s Petrem Vondráčkem.
Na to vše + zbývající superfighty v čele s Vinšem a Apeltauerem se můžete těšit ve speciálu, který bude k vidění 15.9. a zbývající zápasy pak na youtube kanálu FightClubNews.

13.9. natáčíme v Trenčíně – Muay-thai Evening 5.
muay-thai

14.9. natáčíme v Olomouci – GCF challenge
GCF olomouc

20.9. natáčíme v Čadci – Diamond Explosion 3. , kde se představí borci z elitního Žilinského klubu v čele se Šenkýrem jenž půjde o titul s Krugem.

25.9. se uskuteční další Hanuman Cup, kterýbychom měli pravděpodobně také přinést.
26.9. se v Košicích odehraje turnaj WAKO s titulovým zápasem o MS a i z tohoto klání pro Vás připravíme hodinový speciál.

ŘÍJEN začne hned první víkend 4.10. velkým a očekávaným turnajem v Popradu,který připravuje tradičně Lukáš Body a tentokrát pod názvem SIMPLY THE BEST. Tento turnaj budete také moci premiérově sledovat i na NOVA SPORTU a TV FANDA.
simply the best

11.10. v Pardubicích další – GCF challenge, kde se jistě představí především domácí borci z GLG v čele s Patrikem Kinclem. Turnaj samozřejmě natáčíme a budete jej moci sledovat v FCN.
GCF pardubice

25.10. příjde na řadu další Hanuman Cup z Bratislavy, kde se představí Ivan Pavle, Lulu Krajčovič a další hvězdy domácího klubu. I tento turnaj přineseme.

31.10. pak měsíc uzavře EAST PRO FIGHT 4. z Košic. Mix K1, MMA a Boxu s domácími hvězdami, kde se představí Emin Sefa a Tomáš Možný.
east pro 4

LISTOPAD má na programu jeden z nejočekávanějších turnajů na České podzimní scéně. Na turnaji HEROES GATE (který bohužel nevysíláme) se ukáže zřejmě naposledy v kariéře Ladislav Kutil, který svede odvetu s Lubošem Šudou. Poprvé na HG se představí i Spejbl a chybět nebudou další osvědčená jména. Turnaj se uskuteční 7.11.
kutil

14.11. pak příjde na řadu opět GCF a tentokrát v Brně a chybět nebude jak FCN, tak především „bomber“ Procházka, který už je v přípravě a vousy rostou a chybět nebude ani Martin Šolc.
gcf brno

29.11. se v Plzni odehraje Souboj Titánů, ale FCN bude daleko více zajímat datum 30.11. a turnaj W5, který se odehraje v Bratislavě a přinese startovku našlapanou až po střechu a i tento turnaj by jste dle předběžné dohod s Martinem Belákem měli sledovat v našem pořadu.

PROSINEC má na programu zatím pouze jeden termín a to 12.12. turnaj GCF v Mladé Boleslavi, kam se vrací po kratší pauze. Doufejme, že uvidíme opět skvělého Filipa Macka.

Na konci prosince se tradičně koná Lucerna pod vedením Míry Peka, ale zatím nemám potvrzeno datum ani další podrobnosti a stejně tak se jistě objeví další turnaje.

Po celý podzim jsme pak domluveni na spolupráci s Martinem Belákem, který přináší turnaje YoungBlood jejichž obliba roste i v Čechách. Stejně tak zřejmě přibyde ještě jeden až dva turnaje Hanuman Cupu, které pořádá Fero Starý.

Jak sami vidíte o zábavu bude postaráno a Vy máte s předstihem možnost vybrat si, které turnaje navštívíte osobně a které si vychutnáte v pohodí domova ve společnosti FIGHT CLUB NEWS.

Pro všechny fanoušky bojových sportů pak mám zprávu, že se díky vytvořeným kontaktům snažím komunikovat s dalšími dvěma velkými organizacemi, tak, aby jsme měli možnost sledovat i světové turnaje v co nejkratším čase po jejich uskutečnění, či v přímém přenosu.

Touto cestou děkuji, že se díváte a že pomáháte přitáhnout čím dál tím více fanoušků jak k obrazovkám, tak do hledišť a tělocvičen. Jedině tak se mi a mým spolupracovníkům může podařit dostat bojové sporty do televize častěji a k lepším vysílacím časům.

Zároveň je naším dlouhodobým cílem dostat do popředí zájmu naše kvalitní zápasníky, kteří mohou jít příkladem jak svými výsledky, tak svým příběhem. Dlouhodobě bychom jim chtěli pomoci dostat se více na výsluní zájmu médií, ale i sponzorů, aby byli finančně odměněni za svůj přínos tomuto sportu. I v této oblasti se chystají projekty a věřím, že je generace bojovníků jako jsou SPEJBL, MORAVČÍK, HRON, KRAJČOVIČ, PROCHÁZKA, ŠENKÝR, TOLJA, KINCL, GAZDÍK, LAINZ a další stihnou ještě využít.

Díky všem za podporu a JEDEME BOMBY !!!

Napsat komentář