Nejvýdělečnější boxer všech dob Floyd Mayweather prozradil nabídku, která by z něj mohla udělat i nejvýdělečnějšího jedince na poli MMA.

V srpnu si Floyd v pravděpodobně největším zápase historie poradil s irskou MMA superhvězdou Conorem McGregorem a na bankovním účtu mu díky tomu přistálo něco kolem 300$ milionů. Okamžitě po skončení zápasu Floyd avizoval definitivní ukončení kariéry s rekordním skóre 50-0.

Nechat odejít největší mašinu na peníze, navíc když i ve 40 vypadal proti o 10 let mladšímu borci takhle dobře? Ne ne.

Zanedlouho přišly spekulace o potencionální odvetě. Ta by oběma mohla vydělat – ještě jednou- stejně tak velký balík, a pokud by se měl Floyd vrátit z důchodu, tak právě pro pořádně tučnou výplatu.

Zmiňované spekulace mohou začít nabírat na obrátkách, neboť Floyd při živém vysílání na INSTAGRAMU prozradil, že mu na stole přistála několika-zápasová nabídka – teď pozor… – od UFC.

„Všichni víte, že umím pořádně vydělávat a slyším na peníze. Jsem prostě ‘Money May’. Před nedávnem mi volali a žádali mě, abych se vrátil. Klidně bych se vrátit mohl. Jestli budu chtít, můžu se vrátit a bojovat v UFC.  Ano, v kleci. Můžu udělat tří až čtyř zápasovou dohodu v oktagonu a vydělat miliardy dolarů. Pamatujte, jsem totiž ‘Floyd Money Mayweather’ a vy všichni srá*i mě milujete.“

Tohle není ani zdaleka poprvé, co Floyd zmínil možnost bojovat v UFC. Několikrát to dokonce řekl i v průběhu před-zápasových tiskovek MayMac.

„Můžu ti nakopat zadek klidně i v oktagonu,“ říkal v červenci Floyd.

Asi dva měsíce zpátky, při menším posezení s novináři Conor McGregor řekl, že mu Floyd nabízel odvetu v oktagonu. Tou dobou to ale nebral nikdo příliš vážně.

Situace se MOŽNÁ změnila a MOŽNÁ se něco chystá. Organizace UFC – kde je Conor pod smlouvou – poslední dobou totiž nějak podezřele mlží a nechce budoucnost jejich největší irské hvězdy nijak konkretizovat.

Jen představa zápasu Mayweather vs. McGregor 2 v kleci nahání do očí $. A jak všichni dobře víme, tento symbol pánové Mayweather, McGregor nebo White od srdce milují.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here