Jose Aldo chce odvetu s McGregorem

Deset let neporažený šampion utrpěl v prosinci 2015 nejhorší porážku své kariéry. Conorova levá zadní uspala brazilského šampiona za pouhých 13 vteřin. Aldovi se tehdy zhroutil svět. Bývalý král pérové váhy nyní volá po odvetě.

Ani ne dva dny po největším souboji v historii UFC se McGregorovi nabízí další soupeř. Jose Aldo chce odčinit nejhorší porážku své kariéry a přes sociální média volá po odvetě.

„Není kam utíkat! Je čas“. 

Jose Aldo (27-4) v posledním zápase skvělým výkonem vymazal nebezpečného Jeremyho Stephense a vrátil se na vítěznou vlnu. Dvě porážky od Maxe Hollowaye jsou odčiněny a Jose se chce vrátit zpět na vrchol.

Zápasy Conora všichni známe. Porazil ho pouze Nate Diaz a v sobotu Khabib. Dva roky mimo oktagon pravděpodobně ovlivnily Conorův výkon a dá se tedy očekávat, že příští duel přijde mnohem dříve.

Aldo připustil, že může opustit pérovou váhu a přesunout se o divizi výše. Projevil zájem zápasit na turnaji 231 v Kanadě, kde již bojoval a rád se do chladné severské země vrací.

McGregor po sobotní porážce ihned avizoval, že chce odvetu. Všeobecně se říká, že další titulový vyzyvatel musí být Tony Ferguson. Conorovi se tedy otevírají další možnosti. Trilogie s Diazem, boxerská odveta s Flodyem. A nebo právě druhý souboj s Aldem, jehož porážka vystřelila Conora ke hvězdám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here