Junior dos Santos touží po návratu na vrchol

Populární brazilský bojovník již ve svých rukou držel pás šampiona. V těžké váze si tuto poctu nikdo nedrží dlouho. Cigano v kariéře překonal spousty nepříjemností, včetně dopingových problémů a nyní se chce vrátit na úplný vrchol.

V hlavním zápase sobotní turnaje z Austrálie ukončil domácího Taie Tuivasu a na tiskové konferenci vyzval k zápasu holandskou legendu Alistaira Overeema.

„Chci s Overeemem bojovat, protože to dává smysl. V sobotu si připsal skvělé vítězství. Pořád nemůžu přijmout porážku z našeho prvního duelu. Nebyl lepší než já. Nechci říct, že měl štěstí, ale určitě nebyl lepší já. Odveta dává smysl.“

Overeem se vrátil na vítěznou vlnu a přes sociální sítě vyzval Derricka Lewise. Junior však trvá na svém a tvrdí, že odveta dává všechen smysl světa.

„Alistair je velmi chytrý člověk. Vždy říká to, co je pro něj nejlepší. Já tyhle sračky říkat nemusím. Vyzývám ho, protože si myslím, že naše odveta musí přijít.“

Dos Santos a Overeem se utkali v roce 2015. Junior porazil bývalého šampiona Stipe Miočiče, avšak s Alistairem prohrál ve druhém kole.

„Nevím, zda si náš zápas ještě pamatujete. Dostal jsem úder na bradu, vstal, vrátil se, ale rozhodčí duel ukončil. Myslím, že to nebylo správné rozhodnutí. Ale beru to a poučil jsem se. Nyní opravdu věřím, že mám vše potřebné, abych se vrátil na vrchol a stal se šampionem. Chci vám všem ukázat, že mám pravdu.“

V těžké váze stačí jeden úder a zápas končí. Cigano vždy patřil mezi nejobávanější bojovníky v celé divizi. Problémy s USADA jsou definitivně vyřešeny a Junior se tedy může znovu soustředit na své výkony. Odveta s holandskou legendou přitáhne spousty fanoušků, a jak sám dos Santos říká – dává to všechen smysl světa.

Napsat komentář