KAUZA SPEJBL

Pro všechny, kteří jsou alespoň trochu “IN” v tom co se děje na domácí scéně byl odchod Ondřeje Hutníka z Hanumanu skuečným překvapením. 18 let dlouhé spojení, které nyní končí přináší spoustu zajímavých momentů a otázek.

Připravili jsme pro Vás sérii 4 exklusivních rozhovorů, které mapují tuto kauzu.
Musím říct, že natáčení se všemi bylo velmi zajímavé.
Spejbl se vydává na novou cestu nejen v osobním (svatba), ale i pracovním životě a chce ze svého Spejbl Gymu vytvořit společně s kamarády jeden z předních domácích gymů.

Velmi zajímavý je pak rozhovor s Petrem Macháčkem na který jsem se již dlouho chystal a byť jsme jednu zajímavou část nenatáčeli a v rozhovoru strávili hodinu a půl s tím, že bychom mohli vyprávět celou cestu na gala do Amsterdamu a stejně bychom si neřeki vše. Zachycuje myslím mnoho zajimavého z pohledu muže, který Muay-Thai pro naše země “objevil”.

Celkem 5 videí přináší 4 nesestřihané verze rozhovorů a jednu zkrácenou věnující se pouze odpovědím, které se vzahují k odchodu Spejbla z Hanumanu.

2 KOMENTÁŘE

  1. Zatím jsem viděl 1/5 a musím pochválit za moderování s citem i úctou. Je to pěkný se dívat na inteligentní lidi i odpovědi. Mistr Špejbl je uvolněná reklama kvality i velmi srovnané, zkušené hlavy, která nám to servíruje krásně skromně a zároveň hrdě. Tleskám vám oběma a je dobře, že ukazujete, jaký lidi jsou opravdu tento sport.

    S úctou FB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here