Hvězdná Pudilová začne už brzy zářit v OKTAGONU!

Historicky nejúspěšnější česká zápasnice a první Češka, která se představila v UFC bude zápasit pod OKTAGONEM! 

OKTAGON nepolevuje a po akvizici veterána KSW či Cage Warriors Ivana Buchingera zapisuje na seznam svých bojovníků i Lucii Pudilovou. Ta se měla nejprve účastnit turnaje Noc Bojovníků v Dobříši, vzhledem k aktuálním vládním opatřením ale ztratila v posledních dnech před turnajem víru, že by se zápas mohl uskutečnit. A to byl signál pro opětovné kontaktování spolumajitele OKTAGONU Ondřeje Novotného.

“Plácli jsme si, mířím do OKTAGONU?” svěřila se Lucie serveru NaStartu.cz. “První zápas bych měla mít už 21. listopadu na akci OKTAGON 18, aktuálně čekám na soupeřku. Myslím, že pár holek, které by na této akci mohly startovat a které by mohly být adekvátní soupeřkou, se najde,” řekla.

Pudilová se divákům na domácí scéně naposledy předvedla na jaře, kdy v projektu Underground v prvním kole nestačila na senzaci – Terezu Bledou a prohrála na body.

“S Luckou spolu mluvíme od doby, kdy skončila v UFC. Pořád si myslím, že může být velkou šampionkou i na domácí půdě, věřím v její potenciál,” přiznává Ondřej Novotný. “Byl bych blázen, kdybych ji jako promotér nechal běhat kdekoliv mimo OKTAGON. Takže i dyž cesta k dohodě byla klikatá a Underground a vše okolo neproběhlo tak, jak si Lucka přála, jsem moc rád, že jsme se nakonec dohodli a že má důvěru v naši organizaci,” dodává. Lucčin první start je dle slov Novotného v řešení. “Doufám, že už brzy budeme mít co oznámit.”

Pudilová se mohla představit pod vlajkou OKTAGONU už na říjnovém turnaji, kvůli všem možným komplikacím se ale její zápas nakonec neuskutečnil. Lucie má na svém kontě osm výher a šest porážek. Poslední čtyři duely v UFC prohrála a organizace s ní rozvázala kontrakt. V posledních měsících začala trénovat v několika různých gymech, nejčastěji tráví čas v Monster Gymu.