Lucie Pudilová zvládla svůj druhý zápas v UFC úspěšně!

Lucie Pudilova vs Ji Yeon Kim
Lucie Pudilova vs Ji Yeon Kim

UFC FIGHT NIGHT 111 Singapore

Skvělý první zápas dnešního UFC dne. Ve svém druhém představení za organizaci UFC zvládla Lucie Pudilová zvítězit na body. Všichni rozhodčí ohodnotili zápas 29:28 pro Lucii.

Jak už jsme u Lucie zvyklí, byla to zase přestřelka. Obě předvedly tvrdé brady a odhodlání.Až do posledních chvíli nebylo tak úplně jisté, komu rozhodčí dají výhru a své body. Z minulé zápasu v Londýně to však Lucii tak trochu dlužili.

První kolo vyhrála Lucie. Hlavním faktorem byl precizní jab, kterým Lucie svou soupeřku hned několikrát natrefovala a udržovala si tak vzdálenost, i tak to bylo ale pořád velice vyrovnané, neboť se Lucie ke své soupeřce nemohla pořádně dostat a způsobit větší poškození četnějšími údery v kombinaci. Druhé kolo získala na svou stranu Ji Yeon Kim, hlavně díky tvrdému háku a přesným kombinacím. Ve třetím kole už opět otěže zápasu převzala do svých rukou Lucie. Zápas dostala k pletivu, kde trefila pěkně tvrdý loket. Následně přišel pokus o guillotinu, který však Kim dokázala ubránit a nakonec skončila ve výhodně top pozici, dlouho se tam ale neohřála a zápas byl zpátky na nohou, a vzápětí zase u pletiva. Tam to i finálním pokusem o další guillotinu skončilo.

 

 

Právě teď už běží další zápas a celkem jich bude ještě 11, s tím, že hlavní karta začíná ve 14:00. Více o zápasech zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here