McGregor vs. Kovboj Cerrone? Všechny strany jsou pro

Další klasický „kovbojský“ výkon Donalda Cerroneho, tentokrát nad Alexanderem Hernandezem při premiéře UFC na ESPN, si vysloužil uznání snad všech hvězd organizace i samotného Conora McGregora.

Cerrone po výstavním high kicku technicky knokautoval ambiciózního Hernandeze, díky čemuž se vysněnému zápasu s McGregorem – za který na sociálních sítích už nějaký ten měsíc lobuje – přiblížil na zatím co nejjasnější vzdálenost.

„Tak za takový zápas, s tebou Donalde, budu bojovat. Gratuluji,“ reagoval na zápas McGregor.

Částečně to i dává smysl. Největší hvězda má za sebou těžkou prohru a rád by se dostal zpět na vítěznou vlnu. Populární veterán Cerrone zase stojí před pravděpodobně poslední cestou k titulové šanci lehké váhy. Kromě Diaze je to pravděpodobně největší ne-titulový zápas, na jaký by McGregor v současnosti mohl dosáhnout.

Sám Kovboj se tomu pochopitelně nebrání, zápas s McGregorem je totiž zárukou popularity a také největší možné výplaty.

„Bylo by to cool. Samozřejmě jsme pro, ale na mně nezáleží. Conor si může diktovat. Můj tým mi nakázal, ať už se nadále nedržím hesla kdykoliv a s kýmkoliv. Můj tým chce, abych si soupeře vybíral pečlivě. Chci chlapa z první pětky. Conor je číslo 2, takže to sedí. Je to Mistr trashtalku, vsadím se, že se mi bude chtít dostat pod kůži. Bude to zábava.“

„Beru březen, duben nebo květen. Bylo by to určitě Vegas nebo Irsko. Jdeme do toho!“

Jestli si někdo v současné době zaslouží zápas s Conorem McGregorem, tak v úzkém výběru nemůže Cerrone chybět. Dlouholetý veterán a hlavně rekordman UFC. Nejvíce výher, ukončení a head kicků.

Co na to Dana White?

„Noo, myslím, že možné je všechno. Pokud proti sobě chtějí tihle chlapi bojovat a chtějí to také fanoušci, tak je to přesně to, co já dělám.“

Stále však „hraje“ ta samá písnička, a to čekání na disciplinárku Nevadské Státní Sportovní Komise, která bude řešit následky po-zápasových strkanicí na UFC 229.

Napsat komentář