Michael Bisping: ”Yoel Romero je nečestná, lživá a podvádějící špína. Pokud mi chcete dát Whittakera, jdu do toho.”

Michael Bisping se stal šampiónem střední váhy minulý rok. Od té doby je jeho působení jako šampióna poněkud neobvyklé. Poprvé obhajoval titul proti tehdy 46 let starému Danu Hendersonovi, od té doby si dal pauzu. Nyní je připraven postavit se proti Georgesu St-Pierrovi, který se vrací po téměř čtyřleté pauze a dočasném důchodu. Za tu dobu se v divizi střední váhy střádají tituloví adepti jako pokémoni v tašce Ashe Ketchuma. Jako první tady byli Romero a Souza, kterého však po víkendovém knockoutu nahradil australský Robert Whittaker. V pozadí ještě číhá Gegard Mousasi, ten bude muset pravděpodobně absolvovat ještě jeden zápas.

Jak celou tuto situaci vidí Michael Bisping? Vyjádřil se k ní stylem jemu vlastním, budu se snažit všechno doslovně překládat. Záznam je z jeho podcastu Believe You Me.

”Jacare, ten chlap měl na sobě terč. Už docela dlouho o mně mluvil spoustu sraček. Posraný odporně-vypadající bastard. Jeho výkony jsou slabší a slabší. Robert Whittaker vypadal úžasně. Je teď na koni, daří se mu. Přeju mu to.”

”Sedm vítězství v řadě, knockoutování soupeřů i Jacareho. Poslouchejte, nikdy jsem si nemyslel, že je Jacare nějak obzvlášť dobrý. Když někoho nemůže dostat na zem, je v prdeli. Jeho postoj je otřesný. Robert ho ukončil a vypadal vážně skvěle. Hned po jeho výhře mě na mikrofonu vyzval. Na to má samozřejmě právo a já to beru. ”

”Yoel Romero je nečestná, lživá a podvádějící špína. Pokud mi chcete dát Whittakera, až porazím GSPho, tak dotoho. Beru to. Když ne, vezmu ROmera. Ale vidím Whittakera jako více vyplácejícího se vyzyvatele. Zastavil Jacareho, Romerovi se to nepovedlo. Robert ani nebyl pozitivně testovaný na steroidy, takže si opravdu myslím, že by měl být další on.”

”Věc se má tak. Někdy v tomto roce budu určitě bojovat s GSP. Robert tak bude muset pravděpodobně bojovat ještě s někým. Rockhold je podle mě skvělou volbou. Záleží, jestli se Rockhold ještě vůbec někdy ukáže…”

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here