Anthony Smith uznán trenérem Jona Jonese

Dnes již legendární trenér, který pomohl Jonu Jonesovi stát se šampionem a spolumajitel proslulé JacksonWink Academy, Mike Winklejohn poslal na adresu Anthony Smithe několik líbivých prohlášení.

„Je tvrdý a má koule! V posledním zápase s Volkanem dle mého tahal za kratší konec, ale dokázal přežít a najít si správný čas, kdy udeřit. Začal útočit soupeři na tělo a nakonec si našel prostor pro takedown. Myslím, že jeho největší schopností je mentální síla a houževnatost.“

Právě submission proti Oezdemirovi posunula Smithe k titulové šanci. Anthony je nyní třetím mužem žebříčku polotěžké váhy a titulová šance je logickou volbou. Ozývají se hlasy, že Smith ještě neporazil dostatek kvalitních soupeřů, aby mohl čelit Jonu Jonesovi. Sám Anthony našel ve hře současného krále mnoho chyb, kterých chce využít.

Vedle mentální síly vidí Winklejohn několik dalších silných stránek. Velký rozsah paží a skvělé boxerské dovednosti, ve kterých se může měřit i se samotným šampionem.

„Je dobrý v mnoha ohledech. Má opravdu dlouhé údery, avšak Jon dosáhne ještě dál. Dokáže střídat různé údery, jeho pravá ruka je opravdu efektivní, obzvláště v protiútocích. To nám dělá trošku starosti. Bude to pro něj opravdu náročná noc, protože Jon je prostě lepší. Smith je skvělý a komplexní bojovník, ale bude se muset vypořádat s Jonovým rozpětím paží a schopností se přizpůsobit.“

Jonesův tým se umí na soupeře připravit, jako málokdo jiný. Slova chvály na adresu titulového vyzývatele značí, že tým z Albuquerque nic nepodcení a připraví Jonese nejlépe, jak to půjde. Když vezmeme v potaz, s jakými jmény se Jones ve své kariéře utkal, Anthony Smith může být jednou z nejlehčích překážek. Realita bude určitě jiná a my se můžeme těšit na další Jonův koncert uprostřed oktagonu.

Napsat komentář