MMA LETEM SVĚTEM… 6.

Nadcházející turnaj UFC Cerone vs Oliveira přišel o jeden z velkých taháků. Cody Garbrant, který to má 7-0 bohužel přišel o soupeře. Brazilec John Lineker, který je v bantamu na 11 pozici má nebezpečnou Dengue horečku, která se přenáší kousnutím komár a nemůže nastoupit. Na svém twittru se omluvil a stejně tak Cody vyjádřil naději, že mu UFC ještě nějakého soupeře sežene. To se i stalo a 4 dny před váhou vzal svůj první zápas v UFC Augusto Mendez z brazílie s bilancí 5-0.

Nové smlouvy s UFC podepsali Alistair Overeem a mladíček Sterling. Vypadá to, že nabídky UFC byla skutečně největší a také ambice obou borců zřejmě přesahují momentálně všechny ostatní organizace a jejich pásy.

Eddie Alvarez se nechal slyšet, že Conor McGregor je snadno k poražení a že jakmile jej někdo při smyslech dostane do ruky, tak jeho bublina splaskne. Udivuje jej, že proti němu zatím nikdo pořádně nehnal boj na zem a Mendes dle něho nebyla zkouška, neb wrestler má založen svůj styl na čisté síle a tu nemohl Chad Mendes během 14 dní, které měl na přípravu, když bral zápas za Alda dohnat. V nadcházejícím zápase tipuje jasné vítězství Dos Anjose, pakliže jej brazilec vezme na zem.

Rafael Cordeiro šéftrenér Kings MMA, která momentálně drží dva pásy UFC (Werdum a Dos Anjos) předpovídá, že Anjos utrápí Conora na zemi během 3 až 4 kola a to tak, že si Conor sám řekne o ukončení zápasu. Válka slov pokračuje a přidal si i Anderson Silva, kterému vadí, že se Conor neustále naváží do brazilců.
silva

Sám Anderson Silva má na programu zápas, který asi pro jednoho z jeho účastníků možná již definitivně uzavře cestu k titulu. Jak Anderson, tak Bisping věří, že vítězství je posouvá hodně vysoko v titulových ambicích střední váhy, ale obecně se soudí, že je to především prohra, která pro veterány znamená skoro jistý konec nadějí. Silva je 7 váhy a Bisping 6. Již na UFC 148 , kde Silva naposledy obhájil svůj titul se Bisping těšil, že Silvu potká, ale děje se tak až nyní o 4 roky později. Bisping se k titulové šanci nikdy nedostal, neb v podstatě třikrát shořel vždy duel před možným titulákem a to s Belfortem, Sonnenem a Rockholdem, který jej drží nyní.

Právě Rockhold bude svůj titul obhajovat pravděpodobně proti bývalému šampiónovy Weidmanovy. Jeho trenér se nyní v rozhovoru trochu otevřel a tvrdil, že Weidman měl před zápasem nadvakrát zlomenou nohu a nemohl si ji dát ani do sádry, neb by to každý viděl. Díky tomu tak byla jeho příprava tragická a nemohl mít téměř žádné cardio tréninky a samozřejmě i vše ostatní bylo velmi omezené. Odveta se plánuje na UFC 199.

cowboy
Další díl nekonečné ságy UFC, ale i Bellatoru na Vás čeká již tento víkend. Nejprve se na Bellator 149 představí legendy Shamrock vs Gracie a následovat je budou legendy ulice Kimbo vs Dady 5000.
No a následně se v neděli v noci můžete těšit na přímý přenos UFC Cerone vs Oliveira, který začíná ve 3h ráno (takže již v pondělí).

Napsat komentář