Moravčík: Ti, kteří mě znají, vědí moc dobře, co můžou očekávat od Draculy

Velezkušený Vladimír Moravčík je bezpochyby tím nejznámějším jménem postojářské scény, který během své bohaté kariéry nasbíral několik světových i evropských titulů. Už 27. února se přezdívaný Dracula představí v druhém ročníku Undergroundu, kde změří síly s Igorem Danišem. Co pro Moravčíka znamená účast v tomto projektu a jak vnímá svého soupeře?

Na kontě má přes devadesát zápasů, dvaaosmdesát vítězství a třicet ukončení před limitem, tak zní bilance Vlada Moravčíka, který se vrací znovu do akce. Organizace OKTAGON MMA totiž příchází s novým projektem Last Man Standing, jenž se odehraje dle postojářškých pravidel, kde slovenská legenda nemůže rozhodně chybět.

„Přišla mi nabídka od OKTAGONU, že budou dělat druhou sérii Undergroundu a poté, co jsem viděl loňský ročník jsem dlouho neváhal,“ řekl Moravčík pro Fightclubnews.cz. „Vrátím se tak po dvou letech znovu do ringu. Velká očekávání už úplně nemám, jelikož se moje kariéra už pomalu chýlí ke konci. Těší mě ale, že i my starší fighteři, kteří za tu dobu udělali celému Československu jméno v zahraničí, se můžeme ukázat i fanouškům OKTAGONU. OKTAGON totiž za tu dobu nabral obrovskou popularitu a mě těší, že nyní dali prostor i postojařům.“

Moravčíkovi bude čelit jeho krajan a rovněž velmi zkušený reprezentant Muay thai Igor Daniš. Oba se velmi dobře znají a mají mezi sebou přátelský vztah, což vylučuje jakoukoliv vzájemnou rivalitu.

„Igora znám už velmi dlouho a jsme dobří přátelé, kteří se navzájem vždycky podporovali a fandili si. Oba jsme v Muay thai dosáhli opravdu velkých úspěchů a určitě se tento náš střet dá nazvat zápasem století v thajském boxu,“ řekl Moravčík o svém soupeři.

Moravčík sice pro dnešní fanoušky populárního MMA možná nemusí být úplně známým bojovníkem, ale pro zaryté diváky postojářských disciplín je naopak tím nejzářivějším jménem domácí scény.  A právě všem těmto fanouškům Dracula slibuje přesně to, na co u něj byli zvyklí po celou jeho kariéru.

„Ti, kteří mě znají a sledují mou kariéru vědí moc dobře, co můžou od Draculy očekávat,“ vzkázal Vlado na závěr. „Fanoušci se můžou těšit hlavně na to, že mě ještě stihnou vidět přímo v akci.“