Muradov má před sebou třetí zápas v UFC. Jak vidí jeho šance Vémola?

Uzbek s českým srdcem, přesně takhle si říká bojovník Makhmud Muradov, kterého čeká už tuto sobotu další zápas v UFC. V cestě za jeho třetím vítězstvím mu bude stát nebezpečný a ostřílený Andrew Sanchez. Jak Machovu aktuální formu hodnotí Karlos Vémola a jak predikuje výsledek zápasu?

Vémola a Muradov jsou tréninkový parťáci i kamarádi, a proto si navzájem často pomáhají ve svých přípravách na zápas. Karlos Vémola hlásí, že je jeho tréninkový sparingpartner v excelentní formě a v jeho nadcházejícím zápase dokonce nevylučuje ani vítězství na KO.

„Stoprocentně sázím na Machovu výhru,“ řekl Vémola ve svém živém vysílání na Istagramu. „Není to jen o tom, že je Mach můj kamarád, ale jeho forma je prostě neuvěřitelná. Když ho hodíte, tak okamžitě vstane, na tu střední váhu je velmi silný. Bude velice brzy jedním z kandidátů na TOP 5 bojovníků UFC ve střední divizi. Ten zápas je pouze na tři kola, ale Mach má aktuálně formu minimálně na sedm kol. Podle mě si to na body v klidu pohlídá, ale nedivil bych se, kdyby tam bylo i nějaký ukončení na KO.“