Nate Diaz je zpět! V květnu se střetne s trojkou welterové divize

Nate Diaz se po bezmála dvou letech vrací znovu do boje! Na turnaji UFC 264 se v hlavním předzápase večera utká s hladovým Leonem Edwardsem, který už pět let nenašel přemožitele.

15. května se můžeme těšit na fantastický souboj welterové váhy, který je dokonce vypsán na pět kol po pěti minutách, byť nejde o titulový ani o hlavní zápas večera. Souboj mezi Edwardsem a Diazem bude sloužit jako hlavní předkrm následujícího titulového zápasu lehké váhy, ve kterém se utkají Oliveira s Chandlerem.

Nate Diaz (20-12) se naposledy ukázal v kleci před dvěma lety ve válce s Jorgem Masvidalem, se kterým prohrál kvůli velké tržné ráně nad obočím, s čímž byl nucen ze zápasu odstoupit. Nyní však tento oblíbený bouřlivák hlásí skvělou formu a hodlá předvést další nelítostnou válku.

Proti Diazovi se postaví současná trojka welterové divize Leon Edwards (18-3), kterému se jeho nedávný návrat vůbec nepovedl, když soupeři udělil neomluvitelný eye poke, po kterém byl zápas ukončen.

Edwards je ale i nadále přesvědčen, že si zaslouží titulovou šanci a věří, že případné vítězství nad Diazem ho zařadí do pozice právoplatného titulového vyzyvatele.