OKTAGON 11 odhalil velkou část startovky a OSTRAVA se má na co těšit

Po úspěchu v pražské O2 aréně bude další zastávkou organizace OKTAGON MMA – již podruhé – Ostrava.

David Kozma (24-10) vs. Pirát Krištofič (10-2)

Hlavní tahák známe už od samotného oznámení turnaje, a sice titulovou bitvu ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. Šampion druhé série show OKTAGON Výzva, Pirát Krištofič, se hned v úvodním promo videu pojmenoval jako „Nový Král Welteru“ a pobouřil tím celou domácí scénu.

Kozma si s tím příliš velké starosti nedělá. Pozici krále domácí welterové váhy si totiž vydobyl suverénními 12 výhrami v řadě a odevzdat titul Pirátovi rozhodně nehodlá.

A i když do turnaje zbývá ještě poměrně dost času. Už teď známe velkou část startovky a bojovníky, kteří se divákům v devítitisícové Ostravar aréně představí.

Radovan Úškrt (5-2) vs. Máté Kertesz (5-1)

Hned první oznámený zápas vzbudil velké pozdvižení. Své síly v kleci totiž poměří obývaný slovenský bomber Rado Úškrt a maďarský super-talent Kertesz.

Robo Pukač (13-5-1) vs. Tomáš Kužela (25-21)

Český Thor se vrací zpět do akce a vůbec poprvé v OKTAGONU. Jeho kladivům a tvrdému stylu bude čelit slovenský diamantový čávo Robo Pukač, který v O2 aréně předvedl vítězný návrat po dlouhé pauza.

Miroslav Brož (8-0) vs. Milan Ďatelinka (5-4)

Neporažený Miroslav Brož bude v Ostravě hájit své čisté a perfektní skóre 8-0. Jeho prvním červeným políčkem a škraloupem na rekordu by se rád stal slovenský oblíbenec Ďatelinka. Ten začíná novou etapu své kariéry a posilněn dominantním vítězstvím si věří i na Brože.

Andrés Raška (7-6) vs. Václav Mikulášek (4-5)

Chybět nebude ani hezky pikantní bitva o Ostravu! Tu svedou dva tábory a nesmiřitelní rivalové. Na jedné straně semifinalista druhé série show OKTAGON Výzva Andrés Raška a na straně druhé rodák z Ostravy Václav Mikulášek.

Martin Buday (5-1) vs. Viktor Pavlíček (4-0)

Zápas o místo v titulovém duelu těžkých vah s Michalem Martínkem. Svou šanci bude chtít využít nejnadějnější slovenská těžká váha Martin Buday, který si pod křídly Attily Végha drží skvělou formu v podobě čtyř vítězství v řadě. Jeho titulové naděje hodlá pohřbít český šampion Pavlíček.

Lukáš Pajtina (3-3) vs. Michal Konrád (5-3)

Tradiční československá bitva dvou generací show OKTAGON Výzva. Miláček fanoušků Lukáš Pajtina bude chtít pomstít kamaráda a dostat se zpět do vítězného sedla, v kterém po vítězství v O2 aréně sedí Michal Konrád.

Na moravskoslezské půdě se dále představí i šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý, oblíbený Miloš Petrášek nebo i nový přírůstek OKTAGONu „Jay Jay“ Gottvald a rozhodně se máme na co těšit.

Lístky k dostání na TICKETPORTAL.

Napsat komentář