OKTAGON 19, turnaj roku?

Organizace OKTAGON MMA nepolevuje. Už 5. prosince je před námi další vydatný galavečer, který nabídne mimo zápasu, který chtějí všichni vidět, i několik dalších velkých jmen domácí scény. Veteránka UFC, vítěz bitvy o Bratislavu, návrat po dlouhodobém zranění do MMA a mnoho dalšího. Jaké zápasy poskytne turnaj OKTAGON 19?

Startovka na blížící se prosincový galavečer OKTAGON 19 je téměř kompletní. Zde je přehled těch největších taháků, na které se už zanedlouho můžete těšit.

Karlos Vémola vs Václav Mikulášek

Hlavní událostí celé akce bude samozřejmě bitva, o které v poslední době všichni mluví. Zápas Vémola vs Mikulášek doslova rozděluje domácí scénu na dvě poloviny. „Terminátor“ se po vítězstvím nad Robertsenem vrátil na vítěznou vlnu, ve které chce pokračovat i proti Mikuláškovi, jemuž slibuje v prvním kole TKO. Pro „Babu Jagu“ to na druhou stranu bude životní šance předvést se československé scéně a ukázat své schopnosti. Případná výhra by jej totiž mohla vystřelit pořádně nahoru.

Lucie Pudilová vs Cornelia Holm

Veteránka UFC se vrací na domácí půdu. Lucie Pudilová se po čtyřech porážkách v nejlepší lize světa a po nevydařeném zápase v OKTAGON Underground hodlá dostat zpět na světovou úroveň. V cestě ji však bude stát švédská bojovnice Cornelia Holm, kterou si můžete pamatovat ze zápasu s Veronikou Rodovou, jenž porazila na body.  Pudilová to rozhodně nebude mít jednoduché, ale pro restart její velkolepé kariéry bude vítězství nezbytné.

Samuel Krištofič vs Mateusz Strelczyk

Na turnaj OKTAGON 19 znovu připluje i pirátská loď. Samuel „Pirát“ Krištofič se původně měl utkat s Robertem Bryczekem, ale k tomuto zápase nakonec nedojde. „Piráta“ však čeká rovněž tvrdý Polák, kterým je přemožitel Vlasta Čepa Mateusz Strelczyk. Pro Strelczyka to bude obrovská možnost zamotat kartami welterové divize, což mu ale Krištofoč v žádném případě dovolit nehodlá.

Návrat Matúše Juráčka do MMA

Do klece se po třech letech vrací i nadějný bojovník Matúš Juráček, který změří síly se zkušenějším Michalem Dobiášem, reprezentujícím Octagon Fighting Academy. Juráček patřil v minulosti k největší talentům domácí scény, ale poté bohužel narazil na nepříjemné zranění, které ho na pár let zastavilo. Nyní je ale zpět a je motivovaný dosáhnout těch největších úspěchů.

Mimo výše zmiňované fantastické duely, nabídne tato karta i několik dalších neméně zajímavých jmen. Andrej Kalašník se postaví Brazilci Primerovi, který porazil Gábora Borároše. Matěj Kuzník se utká v odloženém zápase s Markem Bartlem a konečně uvidíme i zápas Pavla Salčáka s Ondřejem Raškou. Očekávat ale můžeme i vítězku OKTAGON Underground Terezu Bledou, Jakuba Tichotu nebo Michala Konráda, kteří na své soupeře teprve čekají.

Atraktivní galavečer OKTAGON 19, který vypukne už 5. prosince, je doslova přesycen těmi největšími jmény a může být dokonce předčasným adeptem na turnaj roku. Na které zápasy se těšíte nejvíc?