OKTAGON 4 Finále – FIGHT CARD – Kdo se stane novým šampiónem?

FIGHT CARD OKTAGON 4 FINÁLE – Kdo se stane novým šampiónem?

Už se to blíží. Vyvrcholení druhé série reality show OKTAGON VÝZVA. K vidění budou všichni bojovníci druhé série s očekávaným finále, které určí dalšího šampióna. Mimo to se můžete rovněž těšit na elitní bojovníky domácí scény.

Hlavní zápas je jasný – finále druhé série OKTAGON Výzva.

V hlavním předzápase se po dlouhé době před domácím publikem představí bývalý šampión Bellatoru Attila Végh. Čeká ho nepříjemný soupeř z USA Travis Fulton, který je mimochodem nejzkušenějším bojovníkem na světě, s více než 300 profesionálními zápasy.

Diváckým zápasem může být duel dvou nadějí české a slovenské scény. Historicky nejmladší šampión GCF Matěj Kuzník proti Ronaldu Paradaiserovi, který si nedávno za pár sekund poradil s legendárním Číňanem Poborským.

Neporažený borec Michal Martínek se stane prvním bojovníkem, který se zúčastnil všech turnajů OKTAGON. Zatím to má 3-0 a suverénně přejel všechny své vyzyvatele. Prodlouží s Islamim svoji super sérii?

Nebudou chybět ani další hvězdy jako Miroslav Štrbák, Klein, Ďatelinka a další…

Pro některé hrdiny série to bude vůbec první představení mezi profesionály a na takhle velkém turnaji, proto budou vaši podporu a povzbuzování potřebovat dvojnásob.

OKTAGON 4 FINÁLE // 12.11. HANT ARENA BRATISLAVA

Lístky: TICKETPORTAL

Napsat komentář