Přátelství musí stranou. Ukončím ho před limitem, hlásí Paulus

Už tuto sobotu vyvrcholí na turnaji OKTAGON 18 pátá série projektu Výzva. Do finále se trnitou cestou probojovali dva slovenští bojovníci Roman Paulus a Tomáš Zajac.

Na vile platili za kamarády, teď ale přátelství musí jít stranou. V sobotu večer se oba utkají o pás šampiona OKTAGON Výzvy. “Věřím, že zvítězím,” říká před dosud nejdůležitější bitvou své kariéry mladý talent slovenského MMA Roman Paulus. “Jsme kamarádi, ale v takových momentech to prostě musí jít stranou,” popisuje své předzápasové pocity reprezentant trnavského SFG.

Právě ve Spartakus Fight Gymu ale vinou vládních opatření tak úplně trénovat nešlo. “Snažil jsem se stále makat naplno, třeba venku. V rámci možností si myslím, že se příprava podařila dobře,” říká Paulus.

Podle sázkových kanceláří je právě Paulus ve finálovém zápase favoritem, a to v kurzu 1.4. “Jsem dravější a komplexnější bojovník. I když má Zajko víc zkušeností, věřím ve svoje kvality,” tvrdí sebevědomě Paulus.

“Potenciální výhra pro mě znamená vyvrcholení mojí cesty projektem Výzva. Byl by to pohádkový závěr a taková ta třešnička na dortu a zároveň skvělý start pro moji profesionální kariéru,” říká Roman Paulus a přidává i svou predikci: “Ukončím ho před limitem!”