RIZIN FF World Grand Prix: Jiří ”Denisa” Procházka TISKOVKA

Konec roku se v Japonsku už tradičně nese na vlně MMA. Tentokrát se můžou diváci těšit hned na dva turnaje místní organizace RIZIN a obzvlášťe atraktivní jména.

První akce čili turnaj 29. 12. bude postaven kolem prvního kola GRAND PRIX v bantamové váze a může se pyšnit například jmény bývalých elitních UFC bojovníků jako Ian McCall nebo Kyoji Horiguchi a chybět samozřejmě nebude ani domácí elita.

Představí se i impozantní ”ženská těžká váha” Gabi Garcia.

Českého fanouška pochopitelně zajímá česká stopa v podobě Gladiátora desetiletí Jiřího ”Denisy” Procházky, který se divákům ukáže jako hlavní hřeb Prelims karty, kde ho čeká nebezpečný švédský borec Karl Albrektsson s bilancí 6-1.

Jirka se v září v Brně vrátil po vleklém a nepříjemném zranění úspěšně – ukončením soupeře TKO v prvním kole. Nyní má za sebou jeden z nejlepších přípravných kempů kariéry, který probíhal hned na několika místech – s Karlosem Vémolou v Londýně, v Jetsaam gymu, bratislavském OFA Gymu nebo pod vedením Attily Végha v SFG.

Jeho putování a smlouvu s japonskou organizací RIZIN bere zodpovědně a nenechal se zlákat ani nabídkou ze snové UFC. Zároveň si tam ale nechává otevřená vrátka a po vypršení smlouvy v RIZIN by tam měl začít další etapu své bohaté kariéry.

U přesném času zápasů a popřípadě streamech ještě budeme informovat.

Na druhém turnaji (31.12) pak vyvrcholí bantamové GRAND PRIX a k vidění bude i atraktivní zápas legend Mirko Cro Cop vs. Tsuyoshi Kohsaka nebo návrat domácího borce Takanori Gomi, který 8 let bojoval za oceánem v UFC.

Hlavní karta (prvního turnaje s Denisou)

Kyoji Horiguchi vs. Gabriel Oliveira (BWGP quarter-final)

Manel Kape vs. Ian McCall (BWGP quarter-final)

Shintaro Ishiwatari vs. Kevin Petshi (BWGP quarter-final)

Takafumi Otsuka vs. Khalid Taha (BWGP quarter-final)

Gabi Garcia vs. Shinobu Kandori

Prelims

Karl Albrektsson vs. Jiri Prochazka

Cindy Dandois vs. Reina Miura

Hiroyuki Takaya vs. Baataryn Azjavkhaln

Anthony Birchak vs. Jae Hoon Moon (BWGP reserve bout)

Kai Asakura vs. Kizaemon Saiga

Shizuka Sugiyama vs. Kana Watanabe

Satoru Kitaoka vs. Kiichi Kunimoto

Silvestrovský turnaj

Hlavní karta

TBA vs. TBA (BWGP Final)

TBA vs. TBA (WSAGP Final)

Mirko Cro Cop vs. Tsuyoshi Kohsaka

Shinju Nozawa-Auclair vs. Chelsea LaGrasse

Prelims

Takanori Gomi vs. Yusuke Yachi

Kanna Asakura vs. Maria Oliveira (Women’s Super Atomweight GP semi-final)

Irene Cabello vs. Rena Kubota (Women’s Super Atomweight GP semi-final)

TBA vs. TBA (BWGP semi-final)

TBA vs. TBA (DWGP semi-final

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here