UFC 214 – Cyborg o titul pérové, Cormier vs. Jones/Manuwa?

  1. červenec bude pravděpodobně velký den. Za prvé proběhne velký turnaj OKTAGON 3 v Praze na Štvanici a za druhé, UFC 214 které nabídne nejméně 2 titulové zápasy a slibuje velkou podívanou.

Cris ‚Cyborb‘ potvrdila toto datum na svém instagramu, že se prý utká s Germaine de Randamie o ‚její‘ titul ženské pérové váhy, který Cyborg tak trochu od začátku náleží a všichni ji očekávají jako budoucí šampiónku.

Stejně tak toto datum potvrdil i Daniel Cormier, který bude rovněž na UFC 214. Soupeře ještě ale neprozradil a nechává nás tak trochu na vážkách. V úvaze je samozřejmě Jon Jones, kterému pomalu vyprchává trest, ale také Jimy Manuwa. Ten na UFC London knockoutoval Coryho Andersona a řekl si o titulovou šanci.

Cormier má v současně době rozjeté dvě “sociální kampaně a války“ na Twitteru. Jednu proti Jonesovi a jednu proti Manuwovi, ten mu totiž nedá pokoj.

Dostane tedy Jones jeden tzv. warm-up zápas, než se porve o titul? Myslím, že by to určitě nebylo na škodu.

Nezbývá nám nic jiného než čekat, kdo to vlastně bude. Jak to vidíte Vy?

 

 

July 29th I will be making my first @ufc fight in the USA!! I am excited the event will be in my American backyard of Orange County California and I am looking forward to putting on an exciting fight against @ironladymma! I know many of my fans never thought they would see a day where I would be fighting for the #ufc belt but the time has come! information on sponsorship options and ticket details coming soon! #letsgochamp after 10 months outside the cage #cyborgnation returns! 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷 29 de Julho Vou fazer a minha primeira luta @ufc nos EUA !! Estou animada o evento será na minha área nos usa de Orange County Califórnia e estou ansiosa para colocar uma luta emocionante contra @ironladymma! Eu sei que muitos dos meus fãs nunca pensou que eles iriam ver um dia onde eu estaria lutando pelo cinturão #ufc, mas chegou a hora! Informações sobre opções de patrocínio e detalhes do bilhete em breve! #letsgochamp depois de 10 meses fora da sem lutar #cyborgnation retorna!

Příspěvek sdílený CRISTIANE V JUSTINO 🇧🇷★ (@criscyborg),

 

 

Napsat komentář