UFC FN Denver: Návrat Zombie, létajícího Rodrigueze nebo souboj Kovboje s Gangsterem

UFC Fight Night: Denver: Korean Zombie vs. Rodriguez

UFC se vrací tam, kde to vše před 25 lety začalo. U příležitostí pětadvacátého výročí organizace nás čeká pěkně nabitá startovka, která vzhledem k posledním Fight Night akcím rozhodně není zvykem.

Pěkně vypečený hlavní zápas. Návrat Chang Sung Junga alá korejské zombie s létajícím Rodriguezem. Oba jsou po delší zápasové odmlce a o to víc, se na zápas těší. Jeden z nejatraktivnějších stylů dnešní doby, ten Yiara Rodrigueze, bude ověřen zkušenou a nekompromisní „Korejskou zombie“.

Donald Cerrone bude chtít zkrotit nespoutaného Perryho. Jak jsem včera viděl povedené přirovnání. Gangster z Red Dead Redemption proti tomu z GTA. To je zápas, který hned po svém oznámení rozpoutal velké pozdvižení. Celá ta kontroverze kolem gymu JacksonWink, kde se Mike nedávno připojil a z kterého Cowboy i tak trochu kvůli tomu odešel. Cowboy právě prožívá asi nejtěžší období. Prohrál čtyři z posledních pěti zápasů a dva z nich brutálním knokautem. I tak si ale na jednoho z nejtvrdších ranařů věří.

Nebude chybět ani žebříčkově vysoce postavený ženský zápas. Bývalý šampionka Germaine de Randamie (ano, pamatujete?) se vrací po téměř dvaceti měsících zpět do akce. Raquel Pennington má za sebou titulovou bitvu bantamové váhy s Amandou Nunes.

HLAVNÍ KARTA (živě od 04:00 na Nova Sport 2)
Chan Sung Jung vs. Yair Rodriguez
Donald Cerrone vs. Mike Perry
Raquel Pennington vs. Germaine de Randamie
Maycee Barber vs. Maia Stevenson
Luis Pena vs. Mike Trizano

PRELIMS
Ashley Yoder vs. Amanda Cooper
Chas Skelly vs. Bobby Moffett
Beneil Dariush vs. Thiago Moises
Devonte Smith vs. Julian Erosa
Davi Ramos vs. John Gunther
Joseph Morales vs. Eric Shelton
Mark De La Rosa vs. Joby Sanchez

Napsat komentář