Ukončí zítra GSP kariéru? Khabib ho přemlouvá ještě na jeden zápas

Světem MMA dnes proletěla zpráva, že legendární Kanaďan a bývalý několikanásobný šampion UFC Georges St-Pierre má na zítřejší speciální tiskové konferenci ohlásit svůj odchod do důchodu.

Důvodem je prý fakt, že se mu a jeho managementu nepovedlo domluvit vysněný money-fight s ruským šampionem a fenoménem posledního roku Khabibem Nurmagomedovem.

Jak to ale vypadá, Khabib tuto možnost nehodil za hlavu a určitě ji neodmítl. Jen, co se k němu zpráva donesla, okamžitě vzal telefon do ruky a na sociálních sítích si o onen zápas říká.

„Pojďme to udělat v listopadu. Po tomhle zápase můžeš jít do důchodu. Vyrostl jsem sledováním tvých zápasů a nechovám k tobě nic než respekt. Byla by pro mě čest sdílet s jedním z nejlepších bojovníků všech dob jeden oktagon.“

Jo, neporažený Khabib totiž dříve než v listopadu (resp. říjnu) ani nemůže, kvůli ročnímu trestu, který dostal za pozápasové řádění na UFC 229. Listopad se jeví ale jako skvělý, neboť i v roce 2019 se tam uskuteční již tradiční akce v Madison Square Garden.

Moudřejší ale budeme zítra, kdy se tisková konference má uskutečnit. O budoucnosti či konci St-Pierre budeme informovat.

Napsat komentář