Vítěz páté série OKTAGON Výzvy Paulus se střetne se zkušeným Konrádem. Která série zvítězí?

Blížící se turnaj OKTAGON 23 nabídne další souboj dvou generací OKTAGON Výzvy, kdy se za pátou sérii postaví talentovaný Roman Paulus proti účastníkovi třetí série Michalu Konrádovi. 

Roman Paulus (1-0) je považován za jednoho z nejtalentovanějších bojovníků domácí scény, jenž se bez sebemenších problémů probil až do finále loňské OKTAGON Výzvy, ve kterém porazil i Tomáše Zajace a zaslouženě se tak stal dalším slovenským šampionem.

Dvacetiletý Paulus trénuje ve známém Spartakus Fight Gymu pod vedením Attily Végha, který v mladém bijci vidí obrovský potenciál a společně si kladou ty největší možné cíle. Jeho velká kariéra však teprve startuje a mezi profesionály má zatím jeden zápas, který vyhrál na body nad již zmiňovaným Tomášem Zajacem.

V OKTAGON Výzvě si ovšem dokázal poradit i s velezkušenými českými postojaři, a to s Vladimírem Lengálem a Michaelem Krčmářem, které dokonce ukončil před limitem. Nyní je však před ním další velká výzva, ve které narazí na daleko zkušenějšího českého borce.

Michal Konrád (5-7) zažíval po cenném vítězství nad Františkem Fodorem poměrně nešťastné období, kdy měl na svém kontě tři porážky v řadě. Je ovšem třeba zmínit, že tyto prohry utrpěl nad velmi těžkými soupeři, jako je bývalý šampion Legierski, nebezpečný Bahník a talentovaný Tichota, kterého měl Konrád doslova na lopatě, ale poté udělal obrovskou chybu, jenž jej připravila o vítězství.

Zlomový bod ovšem nastal na turnaji OKTAGON 21, kde si Migel připsal vítězství už v prvním kole nad Igorem Lukačovičem a vrátil se tak zpět na vítěznou vlnu, ve které hodlá pokračovat i nadále.

Konrád ukončil většinu svých soupeřů na submisi, mezi které patří i vítězství nad Ondřejem Petráškem, kterého Michal v minulosti utáhnul už v prvním kole na Rear Naked Choke.

Kdo ovládne tento zajímavý československý střet dvou ročníků OKTAGON Výzvy?