Wonderboy jde znovu do boje! V červenci se utká s bývalým titulovým vyzyvatelem

Oblíbený bojovník Stephen Thompson se může znovu přiblížit k titulové šanci. Na turnaji UFC 264 se totiž postaví Gilbertu Burnsovi, jenž byl posledním vyzyvatelem šampiona Usmana.

Osmatřicetiletý Wonderboy (16-4) se po dvou porážkách v řadě, které utrpěl proti Tillovi a Pettisovi, dokázal úspěšně odrazit zpátky na vítězné sedlo, když nejprve porazil velmi nebezpečného Vincenta Luqueho a následně Geaffa Neala.

Thompson je aktuálně na pátém místě žebříčku welterové váhy a jeho cílem je dostat se k titulovému zápasu, ke kterému se v případě dalšího vítězství znovu výrazně přiblíží. Tyto plány mu ovšem hodlá překazit nedávný titulový vyzyvatel z Brazílie!

Gilbert Burns (19-4) dostal po šesti vítězstvích v řadě možnost bojovat o vysněný pás welterové váhy v zápase proti šampionovi Kamaru Usmanovi, kterému ovšem podlehl na začátku třetího kola a jeho sny se v tu noc rozplynuly. Čtyřiatřicetiletý Burns ale zůstává i nadále motivovaný a věří, že se dřív nebo později k titulu probije znovu. Nejprve ovšem musí zdolat rozjetého Thompsona, se kterým se střetne už 10. července 2021.

Kdo si připíše cenné vítězství a výrazně se přiblíží k další titulové šanci?