Zápas Peňáze s Čepem už není na pořadu dne? Podle Vlasta k němu už nedojde

Hvězda Vlasta Čepa vystřelila vzhůru během jarního projektu Underground, kde po výhrách nad Patirkem Jevickým, Erikem Tlkancem a Samuelem Krištofičem došel až do československého superfinále. K duelu s Matějem Peňázem ale nakonec nedošlo, český finalista si totiž poranil ruku.

To vše jen několik dní poté, co ve videu na Instagramu rozjel diskusi na téma zakázaných látek podporujících výkon, když poukázal na akné na Čepových zádech. Spor několik dní gradoval a měla ho vyřešit až přímá konfrontace v kleci pod speciálními pravidly projektu Underground, k té ale nakonec nedošlo.

O pár měsíců později je zlá krev patrně zapomenuta. “Proti Matějovi nic nemám,” hlásí Vlasto Čepo, který na turnaji OKTAGON 17 v Brně zažil před několika týdny tvrdou bitvu s Polákem Strzelczykem, která pro něj neskončila vůbec dobře. El Chapo si připsal svou první profesionální porážku.

Čepo se pár týdnů po bolestivé prohře znovu vrátil do plného tréninku a na sparing se domluvil právě s Patrikem Jevickým. Toho na jaře porazil v ukrutné bitvě v Undergroundu. Jevický bude soupeřem Matěje Peňáze na blížícím se turnaji OKTAGON 18. “Patrik mi napsal, jestli bychom nedali trénink. Teď nejsem v přípravě na žádný zápas, tak jsem si řekl, proč ne a pomáhám mu,” říká Vlasto.

Zápas Peňáze s Jevickým přitom nevnímá osobně. “Patrik je dobrý kluk, v tom zápase není favorit, na druhou stranu zas nemá co ztratit a proti Matějovi to bude určitě zajímavé.”

Podle Čepa využije Peňáz svých dlouhých paží a bude si s Jevickým opatrně držet vzdálenost. “Patrik se ho určitě bude snažit dostat na zem, tak uvidíme, kdo si prosadí svoje,” říká.

“Na zápas se těším. Zároveň si myslím, že k zápasu mezi mnou a Matějem už nedojde. Ale nikdy neříkej nikdy,” dodává.