Alex Cverna dostává další šanci! Na OKTAGONU 24 se střetne se slovenským obrem Vojčákem

Alexandra Cvernu provázala v poslední době velká smůla na zranění, ale nyní to vypadá, že je vše v pořádku a je připraven se vrátit znovu do klece.

Český tank naposledy zápasil minulý rok, kdy si připsal vítězství na body proti Martinu Horskému. Tohle byl ovšem jediný Cvernův zápas, který došel až do rozhodnutí bodových rozhodčích. Většinu zápasů totiž dokázal ukončit před limitem, kdy ke čtyřem KO přidal i dvě submise.

I přesto, že Alex Cverna už přes rok nezápasil, snažil se udržovat neustále v kondici a dokonce dělal i tréninkového parťáka Karlosu Vémolovi. V organizaci OKTAGON MMA se měl v minulém roce představit již několikrát, ale bohužel ho vždy zastihly zdravotní problémy. Alex však věří, že je teď stoprocentně fit a do klece vstoupí v plné své síle.

Soupeřem mu bude zástupce bratislavského OFA gymu Štefan Vojčák, který je dvojnásobným mistrem Slovenska v zápasení. Pro Vojčáka to bude premiérový zápas mezi profesionály. V amatérech byl ale stoprocentní, na své konto si totiž připsal tři vítězství, ve kterých hodlá pokračovat i mezi profíky.

Tato těžkotonážní bitva je vypsána ve váze do 125 kg, a tak se můžeme těšit na střet dvou obrů, kteří v kleci rozhodně nehodlají strávit více času, než bude potřeba.