André Reinders hodnotí výkon svého svěřence Václava Holoty a jeho soupeře Hromka

Trenér André Reinders reaguje na poslední vítězství Václava Holoty a zároveň zhodnotil zajímavý rok, strávený v „Pevnosti Brno.“

Václav Holota se po porážce s „nesmrtelným“ Christianem Jungwirthem, toužil vrátit zpět na vítěznou vlnu. Tuto možnost dostal na turnaji OKTAGON 25 proti velezkušenému thaiboxerovi Danielu Hromkovi. I přes to, že mu slovenský bojovník nadělal spoustu problémů, to nakonec Vašek Holota zvládnul a připsal si velmi důležité vítězství. Jak se na tento zápas zpětně dívá André Reinders?

„Vašek nastoupil proti skvělému thaiboxerovi z SFG Danielu Hromkovi. Se soupeřem už jsme měli zkušenost, když ho na konci roku porazil Jan Fajk,“ vyjádřil se Reinders na svém Instagramu. Soupeř udělal velký pokrok v obraně před strhy a vstávání u pletiva. Věděli jsme však, že bude mít dobrou první reakci, ale nebude stíhat řetězení strhů a změnám směru, což se v zápase potvrdilo. Vašek kromě toho hodně zlepšil kombinování úderů se strhy a ukázal celkově větší komplexnost. Dano zase dokázal ve vhodnou chvíli využít jeho drobných chyb v kontrole a zápas zdramatizoval. Rozhodně poučný zápas pro oba s dobrým bodovým koncem pro nás. „

Přes komplikovanou koronavirovou situaci se organizace OKTAGON MMA „zabydlela“ v Bobycentru v Brně, kde poslední rok pořádala své počítané turnaje a dva projekty OKTAGON Underground. V takzvané „Pevnosti Brno“ se týmu Reinders MMA dařilo velmi dobře, a tak na tento rok vzpomíná hlavní trenér velice pozitivně.

„Na nějakou dobu to byl poslední turnaj v „Pevnosti Brno“ a Vašek tak za náš tým uzavřel jednu zajímavou éru,“ hodnotí Reinders tento netradiční rok. Za ten rok tady náš tým odbojoval 37 zápasů, 15 našich bojovníků vybojovalo 29 vítězství, 7 poučení a 1 remízu. Byl to skvělý rok, který posunul celou naši MMA scénu a náš tým zase o další krok dopředu.“