Anthony Smith se případnému souboji s Johnym Walkerem nebrání

Anthony Smith reagoval na výzvu Johnyho Walkera s tím, že pokud to bude UFC chtít, je připraven se s ním utkat.

Johny Walker se na předešlém turnaji UFC v Las Vegas opět vrátil na vítěznout vlnu. V první kole dokázal ukončit Ryana Spanna, a připsal si tak po delší době důležité vítěztví.  V pozápasovém rozhovoru s Jonem Anikem si dokonce ihned řekl o další jméno a to o Anthonyho Smitha.

Smith má na svém kontě momentálně dvě porážky v řadě, jenž utrpěl proti Gloverovi Teixeirovi a Aleksandarovi Rakicovi. Ikdyž zrovna neprožívá to nejlepší období kariéry, není rozhodně typem bojovníka, který by se bránil jakékoliv výzvě, obzvlášť té, kterou nedávno slyšel od Johnyho Walkera.

„Z nějakého důvodu chce se mnou ten kluk bojovat,“ prozradil Smith pro SiriusXM show. „Je to už asi potřetí nebo počtvrté, co mě vyzval. Co takhle už zavřít hubu, kámo? Protože já ti nakopu zadek! Sice jsem teď prohrál dvakrát v řadě, ale tito dva jsou jedni z těch největších bestií na planetě!“

„Chci tím říct, že pokud to však UFC chce, tak se s Walkerem utkám, ale rozhodně po něm nebudu volat a vyzývat ho, s tím nepočítejte.“

Po velmi dominantních a rychlých vítězstvích v UFC, které Walker vždy zvládl zé méně než tři minuty prvního kola, se o něm ve světě MMA začalo velmi intenzivně mluvit. Pak ale přišla studená sprcha, v podobě dvou porážek za sebou a to s Coreym Andersonem a Nikitou Krylovem. Nyní je ale Johny Walker zpět.

I přes to, že Walker svůj poslední zápas ukončil znovu před limitem, má Anthony Smith vážné pochybnosti o jeho zápasnické komplexnosti.

„Walkerovy poslední výkony mě jenom utvrzují v tom, co si o něm jako o zápasníkovi, myslím. Naprosto bezvýznamně tam skáče a pořád předvádí nějaké rotující blbosti. Je to zkrátka naprosto bláznivé, co v kleci dělá,“ vysvětlil Smith. „Co naopak v jeho zápasech nikdy nevídíme, je schopnost provádět naprosto základní a primární techniky. Chybí mu prostě spousta jednoduchých základů, které dokáže nahrazovat svou silou a výbušností,  ale časem se vždy vyčerpá.“

I když Anthony Smith není tímto potenciálním zápasem příliš ohromen, tak znovu utvrzuje, že je připraven přijmout jakoukoliv nabídku, kterou mu organizace UFC předhodí. Šance na tento zajímavý zápas tak není úplně nereálná.