Bojan Veličković přichází do OKTAGONU s těmi nejvyššími cíli. Jak hodnotí svého prvního soupeře?

Nová posila welterové váhy Bojan Veličković má před sebou už za několik dní premiéru v organizaci OKTAGON MMA. Co říká o svém soupeří a s jakými plány přijíždí do Česka?

Dvaatřicetiletý srbský bojovník nasbíral za svou kariéru několik cenných zkušeností. V minulosti dokonce zápasil i v nejlepší lize světa UFC, kde se mu podařilo dvakrát zvítězit, a také změřil síly s nebezpečným Darrenem Tillem, se kterým vydržel všechna tři kola. Poté Bojan působil dlouhou dobu v prestižní organizaci PFL, která je plná elitních bojovníků. Nyní však Veličković míří do vod OKTAGONU, kde podepsal kontrakt na tři zápasy a je zde připraven zamíchat kartami welterové divize.

„O organizaci OKTAGON MMA jsem slyšel spoustu pozitivních slov. Chci se zde postavit těm největším jménům a stát se samozřejmě tím nejlepším. Hlavním záměrem je určitě vybojovat pás šampiona,“ prozradil Veličković v LIVE TALKU S BETTY. „Chci se místním fanouškům ukázat v tom nejlepším světle a vydat ze sebe naprosto vše.“

Bojana při jeho debutu v OKTAGONU čeká nebezpečný francouzský bojovník Emmanuel Dawa (9-4), který disponuje nebezpečným postojem a většinu svých soupeřů ukončil před limitem.

„Je to zápasník s velmi nezvyklým stylem, jelikož má ve zvyku často měnit gardy. Je to bývalý francouzský kickboxer, ale nebojí se jít ani na zem,“ zhodnotil Veličković svého nadcházejícího soupeře. „Je to velmi těžký soupeř, ale pevně věřím ve své vítězství. Na zápas se těším, protože každý nový soupeř pro mě znamená překonání nových výzev.“

Bojan Veličković se domácím fanouškům představí už 19.6.2021 na nabitém turnaji OKTAGON 25, kde je připraven ukázat své kvality a případným vítězstvím si říct o velkou pozornost.