Co se stalo v kleci po UFC 246? Cowboyova babička si to užila

Bývalý dvojnásobný šampion UFC Conor McGregor se naposledy představil na turnaji UFC 246, kde se postavil veteránovi Donaldu Cerronemu, kterého dokázal v hlavním zápase večera porazit za 40 sekund na TKO. Poté, co rozhodčí Herb Dean zápas ukončil, přišel McGregor za svým soupeřem, aby mu prokázal respekt. Co všechno se v kleci po zápase událo, přinesl server ESPN.

Jedním z lidí, se kterými Conor McGregor hovořil ještě v kleci byla trochu překvapivě i babička Donalda Cerroneho, Jerry Cerrone. Jak se vše událo popsala právě Cerroneho babička. „Byla jsem v oktagonu po zápase a když jsem viděla, jak Conor přišel za Donaldem po skončení zápasu, došlo mi, že i Conor považuje ‚Kovboje‘ za legendu. Poté přišel za mnou a řekl mi, že se se mnou chtěl setkat a že je to pro něj čest, což mě překvapilo. Poděkovala jsem mu, že ‚Kovbojovi‘ prokázal takový respekt. Pak jsem ho objala, protože mě dojalo, jak se po zápase zachoval.“

Conor McGregor se po více než roce vrací do klece a v Abú Dhabí se postaví Američanu Dustinu Poirierovi. Conor už od první chvíle ukazuje, že odveta s Poirierem bude jiná než jejich první zápas z roku 2014. Tentokrát se tisková konference před zápasem obešla bez slovních přestřelek a vše nasvědčuje tomu, že jinak tomu nebude ani po zápase. McGregor navíc daroval 500 tisíc dolarů Poirierově nadaci Good Fight Foundation.