Dana White odkryl karty! Vítěz zápasu Diaz vs. Edwards dostane velmi zajímavou šanci

Nate Diaz se při svém návratu utká s rozjetým Leonem Edwardsem a v sázce je více, než by se na první pohled mohlo zdát. Vítěz tohoto zápasu se totiž může výrazně přiblížit k titulu.

Miláček fanoušků Nate Diaz se po téměř dvouleté pauze vrací zpět do boje. Naposledy se tento bouřlivák utkal s Jorgem Masvidalem, kterému podlehl poté, co mu doktor nedovolil po skončení třetího kola pokračovat v boji. Nyní je ale mladší z Diazových bratrů zpátky a už tuto sobotu se na turnaji UFC 263 střetne s Leonem Edwardsem, který si v poslední době intenzivně říká o titulový duel s šampionem Kamaru Usmanem.

Prezident UFC se ale nechal slyšet, že právo na titulový zápas dostane Colby Covington, který má možnost vrátit Usmanovi svou poslední porážku a stát se novým šampionem welterové váhy.

Dana White však nezapomněl ani na dvojici Edwards a Diaz a prozradil, že po Covingtonovi bude jako další v pořadí vítěz zápasu Leon Edwards vs. Nate Diaz.

„V tuto chvíli je na řadě Colby Covington,“ prozradil White. „První zápas mezi Usmanem a Covingtonem totiž byl jeden z nejlepších zápasů, jaký jsem ve svém životě viděl, a tak si Colby zaslouží druhou šanci. Co se týče zápasu Diaz vs. Edwards, tak vítěz tohoto souboje bude další na řadě.“