Dana White: Pochybuji, že Conor odešel do důchodu

Dana White Conor McGregor
Dana White Conor McGregor

Conor McGregor si s námi hraje. Nedávný tweet o konci kariéry vzbudil ohlas v celé MMA komunitě. Spousta odborníků i zápasníků samotných nevěří, že by se irský démon již v kleci neukázal. Stejný názor sdílí i Dana White, který pochybuje, že McGregor odešel do sportovního důchodu.

„Nemyslím si, že skončil. Conor má několik požadavků, které chce splnit. Brzy si s ním sednu a z očí do očí celou situaci projednáme.“

Conor prahne po podílu v organizaci UFC. Málokdo udělal pro bojové sporty tolik, jako McGregor. Avšak získat podíl v organizaci je výzva příliš velká i pro Conora.

„Ten chlap si zaslouží respekt a já k němu vždy choval úctu. Ale on chce podíl v UFC ? Ani Michael Jordan nedostal svůj podíl. Conor je pro UFC samozřejmě obrovsky cenný, ale existují i jiné způsoby, jak ho udělat šťastným. UFC tu bylo před Conorem, bude to dlouho po Conorovi a to samé platí i o mě.“ 

Dana White zastává názor většiny fanoušků – Conor s MMA neskončil a pouze na sebe vztahuje pozornost. Poslední příspěvky na sociálních sítích neukazují člověka, který by pověsil rukavice na hřebík. Svět MMA McGregora potřebuje a proto doufejme, že nynější konec kariéry je pouze výstřelkem do tmy. Kdo by nechtěl vidět Diaz vs. McGregor 3?