Do třetice všeho dobrého? Cormier chci ještě zápas s Jonesem

Dočkáme se trilogie? Daniel Cormier si nedá pokoj a znovu se pokusí porazit krále polotěžké váhy Jona Jonese. Největší rivalita v dějinách MMA pokračuje.

Když Jones získal zpět svůj ztracený pás a vyzval Cormiera slovy: „Taťka je doma DC, ukaž, že jsi dvojnásobný šampion“. Celý svět čekal na DCho reakci. Nyní se zdá, že Cormier vhozenou rukavici přijal a do třetího zápasu rád nastoupí.

Na turnaji UFC 214 ukončil Jones Cormiera ve třetím kole tvrdým KO. Po zápase DC řekl, že když prohrál oba zápasy, skončí vzájemná rivalita. Jones ovšem neprošel dopingovou zkouškou, zápas byl změněn na No Contest a slovní válka znovu nabrala na otáčkách.

Cormier zkusí v srpnu obhájit svůj pás těžké váhy a pak se zaměří na Jona Jonese.

„Chci ten zápas! Když se připravuji na Jonese, cítím se úplně skvěle. Mám tvrdší, lepší tréninky a celkově dokonalejší přípravu. Věřím, že pokud do sebe vše zapadne, můžu ho porazit. A bude to v polotěžké váze. Musím ten pás získat zpět.“

„Nepotřebuji, aby se mi Jones přizpůsobil. Celý život překonávám své hranice a jsem schopný zdolat i tuto překážku. Musím vše udělat správně a za stejných podmínek. Budeme-li spolu bojovat, bude to v polotěžké váze.“

Přání fanoušků se zdá být vyslyšeno. Joe Rogan řekl, souboje DC. vs. Jones se vyrovnají rivalitě Fraziera s Alim. Bezesporu jde o největší a rivalitu v dějinách UFC a třetí duel prodá statisíce pay-per-view. Pokud vše dopadne jak má, uvidíme završení trilogie již koncem tohoto roku.