Darren Till: Až přijde správný čas, porazím Adesanyu!

Darren Till ohodnotil další úspěšnou titulovou obhajobu Israela Adesanyi jako výkon světové třídy. Zároveň řekl, že by se současným šampionem jednoho dne rád sdílel klec.

Sedmadvacetiletý rodák z Liverpoolu má před sebou na konci roku důležitou bitvu proti Jacku Hermanssonovi. Vítěz tohoto zápasu by se mohl výrazně posunout do pozice titulového vyzyvatele a toho si je Till dobře vědom.

Hermansson v zápasech dominuje hlavně na zemi, kde je vybaven širokou škálou submisí. Till má tak před sebou úkol, kterému možná ve své kariéře ještě nečelil.

„Myslím, že se bude snažit jít po nohách a hledat nějaké rychlé škrcení,“ prozradil Till pro MMA Junkie. „Musím na to být jak fyzicky tak psychicky připraven. Bude to podle mě hodně strategický boj. Tentokrát ale nechci čekat na soupeřovu chybu a snažit se trefit jednu velkou bombu, jak jsem to dělal v předchozích zápasech. Pokud dokážu bránit všechny jeho útoky, rozjedu pak své kombinace a brzy ho ukončím.“

Ikdyž se Till momentálně soustředí pouze na Jacka Hermannsona, nechyběla ani diskuse o Israelu Adesanyovi. Till přiznal, že byl nedávným výkonem současného šampiona, který ukončil Costu ve druhém kole, velmi ohromen. Rovněž si ale Till myslí, že by mohl být tím, kdo v budoucnu Adesanyu sesadí z trůnu. Poukázal však na důležitost trpělivosti.

„Jsem si jistý, že až přijde ten správný čas, dokážu Adesanyu porazit,“ řekl sebevědomě Till. „Nemám ale naprosto nic, co bych vytknul jeho poslednímu zápasu, byla to naprosto světová třída! Mohu se takovým výkonem inspirovat, byť jsme soupeři. Musím být schopný se k tomuto levelu dopracovat.“