Dominick Reyes poprvé promluvil o tvrdé porážce s Procházkou: Českému bijci vzdává čest

Bývalý titulový vyzyvatel Reyes si minulou sobotu připsal drtivou prohru s Jiřím Procházkou, proti kterému padl na konci druhého kola po děsivém lokti. I přesto, že to pro Dominicka znamená třetí porážka v řadě, bere tuto skutečnost s nadhledem.

Zápas Reyes vs. Procházka nabídl fantastickou a tvrdou bitvu, která byla po většinu času velmi vyrovnaná. Oba zápasníci se vyměňovali nelítostné údery, ale nakonec rozhodl závěr druhého kola, kdy Reyes schytal několik tvrdých bomb, po kterých následoval nečekaný loket z otočky a bylo po zápase. Dominick Reyes však i nadále zůstává motivovaný a tuto prohru bere s velkou pokorou.

„Konečně jsem doma a obklopen obrovskou láskou. Chci říct, že jsem do toho zápasu šel s celým svým srdcem! Nechal jsem tam naprosto vše a jsem rád, že jsme s Jiřím předvedli skvělý zápas, který se líbil,“ vyjádřil se Reyes na svém Instagramu. „Jsem šťastný, ale zároveň strašně zklamaný, že jsem nepředvedl požadovaný výsledek. Bojoval jsem tam jako lev a jsem na to pyšný. Miluji tuto hru, která mi ve finále spíše ubližuje, avšak tomuhle jsem se upsal dobrovolně. Dělám vše pro to, abych se dal brzy dohromady. Gratulace Jiřímu Procházkovi, ten loket byl neskutečný. Něco takového jsem rozhodně nečekal. Děkuji všem za podporu, brzy se uvidíme.“

Reyes má aktuálně tři porážky v řadě, což organizace UFC v poslední době nemilosrdně trestá, takže těžko říct, jak to bude s tímto tvrdým válečníkem dál. Je dost pravděpodobné, že ještě dostane jednu šanci, která o jeho budoucnosti v UFC nadobro rozhodne.