Donald Cerrone utrpěl pátou porážkou v řadě, ale i přesto by rád pokračoval dál

Oblíbený Cowboy Cerrone už nevyhrál šest zápasů za sebou a na vítězství čeká už dlouhé dva roky. I přes tuto skutečnost se ale do žádného důchodu rozhodně nechystá. 

Cerrone na proběhnuvším turnaji UFC Vegas 26 utrpěl tvrdou porážku s Alexem Moronem, kterému podlehl už v prvním kole na TKO. Ve svých osmatřiceti letech by se zdálo, že už by Cowboy mohl pomalu přemýšlet nad koncem kariéry, avšak tuto myšlenku tento oblíbený válečník rozhodně v hlavě nemá.

„Chápu, že si teď většina lidí myslí, že už je na čase s mojí kariérou skončit, ale nad něčím takovým já rozhodně nepřemýšlím,“ prozradil Cerrone pro MMA Junkie.com. „Stále jsem dobře nastaven. Teď půjdu domů za mými dvěma syny a strávím nějaký čas s rodinou. Tato noc se mi rozhodně nepovedla, ale i přesto věřím, že mi UFC dá ještě šanci a budete mě moct ještě vidět. Takhle skončit rozhodně nechci. Nerad bych, aby můj odkaz skončil tímto způsobem.“

Budoucnost Donalda Cerroneho v UFC aktuální není vůbec jistá. Naposledy se tato organizace rozloučila s Tyronem Woodleym, který měl čtyři porážky v řadě, a tak je dost pravděpodobné, že stejný osud může potkat i Cowboye.