Kozmu přijede ověřit ukrajinský specialista

David Kozma (19-10) vs. Alexej Valivakhin (13-9)

Na OKTAGON 5 se David před domácím publikem pořádně blýsknul a promotérům potvrdil, že byl trefou, jak se říká do černého. Obávaného Lewona z Polska deklasoval bez servítek v prvním kole a hala byla na nohou. Premiéra jak má být.

Po nebezpečném Lewonovi ho čeká další hrozba. Tentokrát z Ukrajiny. Zápas s Valivakhinem se pomalu ale jistě blíží a příprava je v plném proudu.

„Přesně tak, příprava je v plném proudu a už se moc těším na zápas. Až na pár zranění, které mě trošku zbrzdily, jde vše podle plánu. Už jsem „Ok“ a 26.5 budu na 100% ready. Měl jsem v plánu nějaký kemp v zahraničí, ale právě z důvodu zranění se mi nepodařilo nikam vyjet. Ještě ale zbývá více než 3 týdny, tak možná nějakou cestu vymyslím…“ říká Kozma.

Alexej Valivakhin je obávaný hlavně díky svým schopnostem na zemi. Za svou kariéru nasbíral už 10 ukončení právě díky submisím, ale co si budeme povídat. Jestli je místo, kde Kozma exceluje, tak je to právě zem. A sám je si toho dobře vědom.

„On má 10 submisí a já 13, takže jsem větší mašina než on. Zatím ho nastudovaného moc nemám, ale co jsem viděl pár videí, tak mi přijde hratelný. Je šikovný, ale věřím si na něj.“

„Nebudu se bát s ním jit na zem. Já se na zemi cítím dobře, takže nevidím důvod, proč se tomu vyhýbat. Úplný Demian Maia to zase není… Uvidím, jak to půjde, jestli ho budu bít v postoji, tak se na zem nepohrnu, pokud to nahoře nepůjde, tak ochutná sílu mých takedownů,“ směje se Kozma.

OKTAGON MMA pořádá v roce 2018 mimo jiné i pyramidu welterových vah, ze které na velkolepém FINÁLE v O2 aréně vzejde šampion. Není žádným tajemstvím, že právě Kozma patří ke žhavým favoritům. Díky svým výkonům byl dosazen až do čtvrtfinále a první zápas v rámci pyramidy absolvuje v létě, pod otevřeným nebem na pražské Štvanici.

„Aspoň začnu pyramidu na domácí půdě, kde budu mít více fanoušků než na Slovensku. Těším se na to hrozně, jsem moc hladový po titulu.“

OKTAGON 6 se 26.5 uskuteční v košické Steel Aréně. Lístky na TICKETPORTAL.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here